Kamery live
prognoza pogody

Naturalne kosmetyki prosto z Uzdrowiska Ustroń

20 listopada 2021 15:50

Ostatnie lata w branży kosmetycznej to powrót do naturalnych składników i harmonii oferowanych produktów z naturą. Tak też jest w przypadku kosmetyków, o których chcemy wam nieco więcej opowiedzieć tym razem. Róża, lawenda, głóg, hibiskus, aronii, a przede wszystkim borowina i solanka, to główne składniki Pelokosmetyków z Uzdrowiska Ustroń. Jednym słowem WSZYSTKO, co potrzebne jest dla zdrowia i urody.

Naturalne kosmetyki prosto z Uzdrowiska Ustroń

Natura obdarzyła Uzdrowisko Ustroń tym, co najlepsze, czyli złożami borowiny i solanki na bazie których powstają Pelokosmetyki. Ze względu na ich właściwości lecznicze wykorzystywane są w zabiegach zarówno rehabilitacyjnych, jak i regeneracyjnych wykonywanych w Uzdrowiskowym Instytucie Zdrowia oraz Medical & SPA Prestige Club.

W szerokiej gamie asortymentu znajdziemy kosmetyki zarówno dla niej, jak i dla niego. W składzie kremów, masek, olejków, peelingów, okładów borowinowych i mydełek nie brakuje cennych olejków z awokado, winogron, migdałów oraz orzechów makadamii, o działaniu odżywczym, nawilżającym i pielęgnującym skórę.

Jeżeli szukasz prezentu dla bliskiej Ci osoby, lub chcesz zadbać o zdrowie i urodę warto odwiedzić Uzdrowisko Ustroń, gdzie można zaopatrzyć się w naturalne kosmetyki, lub wejść na stronę www.pelokosmetyki.pl

mat. sponsorowany

os 20.11.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również