Kamery live
prognoza pogody

Nastolatki kradły w drogerii. To kolejny taki przypadek

5 listopada 2021 14:51

Trzynaście i czternaście lat mają dwie nastolatki, które zostały zatrzymane przez nowotarską policję po tym jak dokonały kradzieży w jednej z nowotarskich drogerii. Ich łupem padły perfumy i błyszczyk do ust. To już kolejny w ostatnim czasie przypadek gdy na kradzieży złapani są nieletni. 

Nastolatki kradły w drogerii. To kolejny taki przypadek

Do zdarzenia doszło 3 listopada przed godziną 17. 

– Sprawczynie zostały ujęte przez ochroniarza, kiedy nie płacąc za towar przeszły za linię kas i kierowały się do wyjścia. Okazało się, że nastolatki zabrały z półek i schowały do torebki różnego rodzaju perfumy oraz błyszczyk – mówi asp. Dorota Garbacz, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu. – Nieświadome, że były obserwowane przez ochroniarza, chciały wyjść z sklepu, nie płacąc za kosmetyki. 

Dziewczyny zostały przewiezione do nowotarskiej komendy, a kosmetyki wróciły na półkę sklepową. Z uwagi na wiek, sprawa 13 i 14-latki zostanie skierowana do Sądu Rejonowego w Nowym Targu III Wydział Rodzinny i Nieletnich.

os 05.11.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również