Kamery live
prognoza pogody

Nastolatek z Nowego Targu coraz wyżej w tanecznym show

27 lutego 2023 11:52
Wyciszenie Włącz dźwięk

12-letni Tomasz Liszka z Nowego Targu pnie się coraz wyżej w programie tanecznym TVP “You Can Dance. Nowa Generacja 2”. Po niedzielnym występie, z ośmiu par w grze o zwycięstwo zostało już tylko pięć, a wśród dziesiątki utalentowanych szczęśliwców z całej Polski znalazł się także Tomek. Tym razem, wraz z partnerką Wiktorią zatańczyli do prawdziwie odlotowej choreografii w stylu “Broadway Jazz”, a jako podkład muzyczny zabrzmiał słynny przebój Sanah i Vito Bambino.

„To był przelot pierwszą klasą. Jak dla mnie Wiktoria i Tomek przekroczyli dziś barierę dźwięku.” – tak występ młodego górala z Nowego Targu Tomasza Liszki i Wiktorii Nakielskiej skomentował Natan, jeden z prowadzących program „You Can Dance Nowa Generacja 2”, a zarazem jeden z finalistów poprzedniej edycji programu. Wtórował mu w tym drugi z prowadzących, także będący finalistą poprzedniej edycji – Tymek, który powiedział, że: „To był odlotowy występ, a coś mi mówi, że Broadway niedługo się upomni o tę dwójkę”.

Tomek i Wiktoria tańczyli tym razem do choreografii, którą przygotował dla nich Jakub Prusa. Nasz uzdolniony Janosik i Elastyna wylosowali tym razem styl, który na co dzień tańczy Wiktoria, będący zupełną nowością dla Tomka Broadway Jazz. Podczas treningów choreograf Jakub Prusa przyznał, że to jest trudne zadanie dla Tomka, ale póki będzie walczył, by być na scenie obok tak mocnej jednostki jaką jest Wiktoria – to cały czas będzie zwycięzcą. I tak, też się stało. Zatańczyli odlotowo!

Pierwsza z jurorek Katarzyna Cichopek powiedziała do młodych tancerzy: „Świetnie Wam poszło. Ja byłam zachwycona. Zrobiliście kawał dobrej roboty i mam wrażenie, że zabieracie nas na takie wakacje „All Inclusive”, bo tu było absolutnie wszystko.” Kończąc swoją wypowiedź powiedziała do tańczącej podniebnej załogi: „A teraz proszę mi wybaczyć, bo ja muszę wyjść, bo lecę na te wakacje razem z Wami – czy załoga jest gotowa?” Na co kapitan Tomek Liszka odpowiedział „Zawsze i wszędzie”. 

Przewodniczący jury Agustin Egurrola stwierdził, że już niedługo finał i szuka zwycięzcy. Zastanawia się kto mógłby wygrać? Który duet jest najlepszy? O występie nowotarżanina Tomasza Liszki i  jego partnerki Wiktorii Nakielskiej powiedział, że to był naprawdę dobry występ. Podkreślił, że były w nim bardzo trudne partnerowania, które Tomek i Wiktoria “wytańczyli”. Zwrócił również uwagę na to, że Wiktoria ufała Tomkowi bez granic i to pokazuje, jak bardzo są zgrani.

Natomiast trzecia jurorka Ida Nowakowska przypomniała Tomkowi o trzymaniu pięknej ramy –  by “pokazywał klasę, bo jest przystojnym młodym mężczyzną”.

Po zakończonym występie Tomek otrzymał od jednego z widzów sms-a o treści: „Kapitan na statku You Can Dance Nowa Generacja 2 może być tylko jeden. Tomek! Bierz ostry kurs na finał.” Aby tak się mogło stać, nasz Kapitan potrzebuje wsparcia wspaniałej i wiernej publiczności, na którą zawsze można liczyć.

Nowe głosowanie zostało rozpoczęte po zakończeniu ostatniego odcinka i trwa do środy 1 marca 2023 r. do godz.: 23:59. Aby nasz Kapitan Tomek Liszka mógł pozostać w programie, potrzebuje naszego wsparcia w postaci smsów o treści: 14 na numer 7346 (koszt smsa 3,69 zł).

Zapraszamy do śledzenia losów naszego młodego górala spod samiuśkich Tater w kolejnym odcinku, który będzie już najbliższy piątek o 20:50 w TVP2. Wówczas dowiemy się, czy Tomek otrzymał odpowiednio dużą liczbę głosów od widzów w postaci smsów i czy pozostanie w programie, aby dumnie i pięknie reprezentować Górali z całego Podtatrza.

fot. You Can Dance/Facebook

 

os 27.02.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również