NALP. Mix40 liderem na półmetku

30 czerwca 2022 18:42

Zakończyła się I runda rozgrywek w II lidze rozgrywek Nowotarskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej.

Przerwę wakacyjną na pozycji lidera spędzą gracze Mix40, którzy na zakończenie tej części sezonu łatwo uporali się z Damixem, ogrywając go 7:0.

Zacięty bój o pozycję wicelidera stoczyli ze sobą Chłopcy z PRL i Wierchy Lasek. Ostatecznie gole Polaka i Sołtysa dały wygraną tym pierwszym.

Raczej niespodziewanie punkty straciła Supra, która zremisowała spotkanie z Wawel Team, a mogła nawet je przegrać bowiem przegrywała już 1:3. Okrasą nie tylko tego meczu, ale całej kolejki było trafienie Kuklińskiego, zdobyte uderzeniem z własnej połowy.

Pewnie trzy punkty „zaksięgował”a ekipa White Bears, która 4:0 ograła drużynę ARTcoders.

Do zwycięstwa 6:3 nad Pubem po bandzie drużynę Pasieki Bzyk poprowadził duet Leśniowski – A. Czubernat, który podzielił się łupem bramkowym.

Damix – Mix40 0:7 (0:3): Dobrzyński 2, K. Nycz 2, M. Nycz, Halczak, Dziekan.

Pub po bandzie – Pasieka Bzyk 3:6 (3:4): Guzik, Szewczyk, Żółtek – R. Leśniowski 4, A. Czubernat 2.

Wawel Team – Supra 3:3 (1:1): Skuta, Pałasz, Duda – Kukliński 2, Traczyk.

Chłopcy z PRL – Wierchy Lasek 2:0 (1:0): Polak, Sołtys.

ARTcoders – White Bears 0:4 (0:2): W. Gąsienica Makowski 3, J. Gąsienica Makowski.