Kamery live
prognoza pogody

NALP. Milowy krok Gazdy po tytuł mistrzowski!

5 września 2023 12:39

Piłkarze Gazdy w 12 serii spotkań rozgrywek Nowotarskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej wykonali milowy krok w kierunku mistrzostwa.

NALP. Milowy krok Gazdy po tytuł mistrzowski!

Zespół Pawła Batkiewicza zaskakując łatwo rozprawił się z drużyną KDRK Spytkowice, w której to właśnie upatrywano faworyta do pokrzyżowania planów lidera tabeli. Gazda szybko jednak przejął nad meczem pełną kontrolę, co dokumentował kolejnymi golami.

Gazda mógł sobie już nawet w tej kolejce zapewnić mistrzostwo. Potrzebował do tego jednak nie tylko wygranej w swoim meczu, ale też przegranej Paki Jana z Gim Forteca. Zespół Jana Leśnickiego sprawy jednak Gaździe nie ułatwił i mimo dużych braków w składzie pewnie zwyciężył, a dwa gole Tomasza Remiasza pozwoliły mu zrównać się z ilością bramek z Krystianem Dudkiem w klasyfikacji „króla strzelców”

Szalenie istotne w kwestii walki o utrzymanie było starcie Mix40 z Chłopcami z PRL. Zwłaszcza Ci pierwsi grali z przysłowiowym „nożem na gardle”, bo porażka praktycznie przekreślała ich szanse na pierwszoligowy byt. I choć to Mix zaczął od prowadzenie to jednak koniec końców zwycięsko z tego starcia wyszli Chłopcy z PRL.  Okrasą meczu był trafienie z dystansu Szymona Bierówki.

Mecz nr 4 tej serii to potyczka Galerii Wnętrz z Jogą Bonito. Patrząc na wyniki ostatni kolejek, więcej szans na zwycięstwo dawano Jodze, ale brak Tomasza Potaczka w bramce dał tej ekipie duże we znaki i ostatecznie to Galeria zwyciężyła 6:3.

Galeria Wnętrz – Joga Bonito 6:3 (3:1): M. Sojka 2, Tylko, Chudoba, Antolec, W. Sojka – Kudasik 2, Karpiel.

Paka Jana – Gim Forteca 8:0 (2:0): Antolak 3, Remiasz 2, Anioł 2, Fic.

Mix40 – Chłopcy z PRL 1:4 (1:2): Dziekan – Bierówka 2, Adamczyk , Celiński.

KDRK Spytkowice – Gazda 1:6 (0:3): Stolarczyk – Duda 2, Dudek, Judasz, Drożdż, Worwa,

ag 05.09.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również