Kamery live
prognoza pogody

NALP. Kolejka bez zaskoczeń

15 czerwca 2023 21:57

W 6 kolejce spotkań 1 ligi rozgrywek Nowotarskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej potoczyło się wszytko zgodnie z przewidywaniami. Wygrały zespoły, których wskazywano jako faworytów poszczególnych spotkań.

NALP. Kolejka bez zaskoczeń

Serię zwycięstw kontynuuje lider tabeli Gazda, który tym razem – zbytnio się nie wysilając – ograł 5:2, wciąż czekających na pierwszą w sezonie zdobycz punktową, drużynę Chłopców z PRL.

Żadnych problemów z odniesieniem zwycięstwem nie miał też obrońca tytułu Paka Jana, która 8:1 pokonała Jogę Bonito. Kilka akcji poprzedzających zdobycie gola było tych z gatunku „palce lizać”. Z hat-tricka cieszył się Rafał Kostrzewa,a z obronionego karnego Grzegorz Byrnas.

Najtrudniejszą przeprawę z grona faworytów miała ekipa KDRK, której losy spotkania z Gim Forteca ważyły się do ostatnich sekund. Koniec końców drużyna Przemysława Zająca – skutecznie odparła desperackie ataki rywala – i zwyciężyła 3:2.

Dobrą dyspozycję potwierdzili zawodnicy Galerii Wnętrz, którzy niczym rasowy bokser wypunktowali drużynę Mix40. Do wygranej 4:1 najwydatniej przyczynił się autor trzech trafień Robert Chudoba

Mix40 – Galeria Wnętrz 1:4 (1:2): Dziekan – Chudoba 3, Oraczko

Chłopcy z PRL – Gazda 3:5 (1:3): Polak 2 – Duda 2, Judasz 2, Ivankevych

Gim Forteca – KDRK Spytkowice 2:3 (0:1): Findura, Szlembarski – Filas, Wójtowicz, Zięba

Paka Jana – Joga Bonikto 8:1 (5:0): Kostrzewa 3, D. Antolak 2, Anioł, Remiasz, Potoczak – Niewolik.

mat. prasowy

os 15.06.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również