Kamery live
prognoza pogody

NALP II liga. Czekali, czekali i się doczekali

29 lipca 2022 14:18

W 11 kolejce spotkań II ligi rozgrywek Nowotarskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej najwięcej uwagi przyciągało starcie Chłopców z PRL z Mix40, czyli odpowiednio drugiego i pierwszego zespołu w tabeli przed tą serią meczów.

NALP II liga. Czekali, czekali i się doczekali

Ostatecznie zwycięsko z tego starcia wyszli Ci pierwsi w czym duża zasługa indywidualnych akcji Łukasza Polaka. Tym samym Chłopcy z PRL powrócili na fotel lidera.

Pierwszego w sezonie zwycięstwa doczekali się wreszcie zawodnicy ARTcoders! Dzięki wysokiej skuteczności pokonali 6:3 Pub po bandzie.

Dwa oblicza miało starcie Damixu z Suprą. Po pierwszej połowie to Damix prowadził 2:0 i wydawało się, że ma nad meczem pełną kontrolę. Po zmianie stron to jednak Supra przejęła inicjatywę nad spotkaniem, a ciężar zdobywania bramek wziął na siebie duet Tomasz Zięba – Łukasz Chmielak. Obaj ustrzelili dublet a Supra ten mecz wygrała 4:2.

Do wygranej 5:1 Pasieki Bzyk nad Wawel Team najmocniej przyczynił się autor trzech trafień Paweł Garbacz.

Nie doszło do skutku starcie Wierchów Old Boys z White Bears. Ci drudzy nie dotarli na stadion i w myśl regulaminu zostali ukarani walkowerem i karą finansową.

Wawel Team – Pasieka Bzyk 1:5 (1:2): Bryniarski – Garbacz 3, Kobylak, Romański.

Pub po Bandzie – ARTcoders 3:6 (0:2): Guzik 2, Łach – Jankowski 4, Fuła, J. Harbut.

Damix – Supra 2:4 (2:0): B. Surmiak, R. Surmiak – Ł. Chmielak 2, Zięba 2.

Chłopcy z PRL – Mix40 4:1 (2:1): Polak 2, Luberda, Sołtys – O. Dziekan.

Wierchy Old Boys – White Bears 3:0 (walkower)

redakcja 29.07.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również