NALP 2 liga. Hit dla Wierchów

19 maja 2022 15:56

3 kolejkę spotkań rozegrały drużyny z Nowotarskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej.

Zdecydowanie na pierwszy plan wysuwało się starcie Wierchów Old Boys z Mix40. Oba zespoły przed tą kolejką miały bowiem na koncie komplet punków. Po pierwszej – remisowej – połowie wydawało się, że losy tego meczu ważyć się będą do ostatnich jego sekund. Po przerwie to jednak Wierchy zdominowały wydarzenia ma murawie, wygrywając tę cześć spotkania 5:2, a cały mecz 6:3.

Druga połowa okazała się także kluczowa w starciu Pasieki Bzyk z Damixem. Po 20 minutach był remis 2:2. Potem już jednak gole – konkretnie dwa – zdobywali gracze Pasieki, dla których było to 3 zwycięstwo w 3 meczu.

Dużych emocji dostarczyło starcie Chłopców z PRL z Suprą. Skończyło się podziałem punktów a zdecydowanie większy niedosyt odczuwać mogą Ci pierwsi, którzy zmarnowali rzut karny.

Zwycięzcy nie wyłoniło również starcie Pub Po bandzie z White Bears, które zakończyło się wynikiem 1:1

Zaskakująco wysoko, bo aż 8:0, Wawel Team pokonał ekipę Art Coders, a hat-trickiem popisał się Kamil Skuta.

Damix – Pasieka Bzyk 2:4 (2:2): Blacharczyk, Tylka – Guzik 2, Garbacz, R. Leśniowski.

Wierchy Old Boys – MIX 40 6:3 (1:1): Duda 2, Koczur, Folwarski, Gał, T. Nykaza – Dziekan, Hryc, K. Nycz.

Chłopcy z PRL – Supra : Celiński – Luberda.

Wawel Team – Art Coders 8:0 (3:0): Skuta 3, Ł. Bryniarski 2, M. Luberda, Bryniarski, Pałasz.

Pub po bandzie – White Bears 1:1 (0:0): Szewczyk – Gąsienica Makowski.