Kamery live
prognoza pogody

Najpiękniejsze ogródki Nowego Targu – nagrodzone!

8 września 2022 21:15
Wyciszenie Włącz dźwięk

W sali obrad Urzędu Miasta wręczono dziś nagrody w Konkursie na Najpiękniejszy Ogródek w Nowym Targu. Była to już 24. edycja wydarzenia, którego pomysłodawcą był śp. Adam Worwa i dlatego konkurs nosi właśnie jego imię. Nagrody zostały wręczone w trzech kategoriach. 

Nagrody i pamiątkowe dyplomy wręczała pani wiceburmistrz Joanna Iskrzyńska-Steg oraz naczelnik Wydziału Kultury Sportu i Promocji Katarzyna Put, odpowiedzialna za organizację konkursu. 

-W przyszłym roku będziemy mieli ćwierćwiecze i cieszymy się, że mieszkańcy nadal chętnie biorą udział w tym konkursie. Dziękujemy bardzo, że jesteście z nami i chcecie chwalić się swoimi ogródkami – mówiła wiceburmistrz Nowego Targu Joanna Iskrzyńska-Steg, dziękując również pani Czesławie Worwie oraz Jolancie Łapsie za chęć kontynuowania tradycji. 

I miejsce w kategorii posesji jednorodzinnych

W kategorii posesji jednorodzinnych królowały ogródki znajdujące się na północnych osiedlach Nowego Targu.  Pierwsze miejsce zajęła pani Wioletta Ligas, drugie – pani Renata Groń, a trzecie – pani Henryka Górecka. 

Jeśli chodzi o posesje wielomieszkaniowe – tu nagrody zdobyli z kolei mieszkańcy południowej części miasta. Pierwsze miejsce trafiło do pani Grażyny Smalec z ul. Szaflarskiej, drugie miejsce przypadło Wspólnocie Mieszkaniowej przy ul. Podhalańskiej 24a, a trzecie  zdobyła pani Małgorzata Duda.

W trzeciej, najmłodszej z kategorii, dotyczącej ogródków działkowych, po raz drugi z rzędu zwyciężyła pani Halina Golak, drugie miejsce – również po raz drugi – zdobył pan Stanisław Janicki, a trzecie – pani Małgorzata Niżańska. W tej rywalizacji brały udział Rodzinne Ogródki Działkowe “Krokus”. 

Wszystkim uczestnikom konkursu wręczono pamiątkowe dyplomy, a na koniec odbyło się sympatyczne spotkanie przy kawie i ciastku.

I miejsce w kategorii posesji wielomieszkaniowych

I miejsce w kategorii ogródków działkowych

 

os 08.09.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również