Kamery live
prognoza pogody

,,Najpiękniejsze Melodie Świata” – operetka, musical, muzyka filmowa w Nowym Targu

25 sierpnia 2023 15:19

Pełna ekspresji podróż przez świat hitów! Składają się na nią kolorowe sceny przepełnione światowymi standardami, przebojami operetki, musicalu – muzyką i tańcem z różnych stron świata. To podróż do Ameryki, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Polski, Francji i wielu innych.

,,Najpiękniejsze Melodie Świata'' - operetka, musical, muzyka filmowa w Nowym Targu

Wystąpią: DUO PERFORMANCE w składzie: Monika Biederman-Pers(sopran) i Piotr Karzełek (baryton), Zespół instrumentalny Duo Performance BAND pod kierownictwem Mateusza Dudka, Tancerki Krynickiego Studia Baletowego im. W. Szlęka z Krynicy Zdroju, Ewa Romaniak – prowadzenie.

Wykonawcami koncertu są znakomici soliści, którzy szturmem zdobywają serca publiczności w całym kraju i za granicą – prosto z trasy po USA zaprezentują się Państwu– Monika Biederman-Pers (sopran) oraz Piotr Karzełek (baryton). Artyści tworzą zgrany i bardzo efektowny duet taneczno-wokalny „DUO PERFORMANCE”, którego występy każdorazowo spotykają się z owacyjnym aplauzem.

Wyjątkowe doznania wokalno-muzyczne potęgują piękne kostiumy, energetyczna choreografia, oprawa świetlna i multimedialna. Przenosimy widzów na sceny całego świata. W programie koncertu wybrzmią m.in.:

– brawurowe czardasze, arie i duety operetkowe z “Księżniczki czardasza”, “Wesołej Wdówki”, “Hrabiny Maricy, “Balu w Savoyu”
– hity musicali “Skrzypek na dachu”, “Upiór w operze”, “My fair lady”, “Czarnoksiężnik z krainy oz”, “Deszczowa piosenka”,
– przeboje światowej piosenki, jak „Hallelujah”, „Believe”, „Dumka na dwa serca”, „Time to say goodbye” i inne.

 
redakcja 25.08.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również