nowytarg24.TVPORTAL INFORMACYJNY NOWOTARSKIEJ TELEWIZJI KABLOWEJ
Pogoda
Stan powietrza
Kurs walut
Kamery online
reklama

Najlepszy z naszych Jan Kamiński

W turnieju wzięło udział łącznie 11 klubów, które reprezentowało około 110 zawodników i zawodniczek w wieku od rocznika 2012 do rocznika 2000.

Zawodnicy rywalizowali w konkurencjach kata (łączonych mężczyźni z kobietami) oraz kumite z podziałem na kategorie wiekowe i wagowe. Zawody odbyły się w ramach Dolnośląskiej Ligii Karate . Nowotarski Klub Karate Yokozuna wystawił 7 zawodników.

Najlepiej spisał się Jan Kamiński, który bardzo walecznie podszedł do udziału w turnieju i zajął I miejsce w kata i II miejsce kumite open (w swojej kategorii). Z kolei jego brat Franciszek uplasował się na II miejscu w kata pokonując 14 rywali. III miejsca w kumite w swoich kategoriach wiekowych zajęli : Adam Gniadek i debiutująca Agata Słowakiewicz. Mniej szczęścia miały bliźniaczki Sabina i Paulina Kudła oraz Kuba Topór, którzy bardzo dobrze walczyli o miejsca medalowe i niewiele im brakło , aby stanąć na podium. Całej nowotarskiej drużynie nalezą się duże brawa. Udział w zawodach częściowo pokryty został się środków pochodzących z dotacji Gminy Miasto Nowy Targ.

nkurencjach kata (łączonych mężczyźni z kobietami) oraz kumite z podziałem na kategorie wiekowe i wagowe. Zawody odbyły się w ramach Dolnośląskiej Ligii Karate .

Nowotarski Klub Karate Yokozuna wystawił 7 zawodników.  Najlepiej spisał się Jan Kamiński, który bardzo walecznie podszedł do udziału w turnieju i zajął I miejsce w kata i II miejsce kumite open (w swojej kategorii). Z kolei jego brat Franciszek uplasował się na II miejscu w kata pokonując 14 rywali. III miejsca w kumite w swoich kategoriach wiekowych zajęli : Adam Gniadek i debiutująca Agata Słowakiewicz. Mniej szczęścia miały bliźniaczki Sabina i Paulina Kudła oraz Kuba Topór, którzy bardzo dobrze walczyli o miejsca medalowe i niewiele im brakło , aby stanąć na podium. Całej nowotarskiej drużynie nalezą się duże brawa. Udział w zawodach częściowo pokryty został się środków pochodzących z dotacji Gminy Miasto Nowy Targ.

1 0

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

1 komentarzy

Miś

Grudzień 05, 2018, o 23:02:02

Jesteście niesamowici !!!

Ostatnie nowości

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ
projekt i wykonanie: Scepter Agencja interaktywna