Kamery live
prognoza pogody

Nabór wniosków o dotację w ramach programu „Działaj Lokalnie IX”

14 czerwca 2016 16:07

Pierwsze działania na rzecz wdrażania programu Leader+ podjęto na Orawie ponad dwa lata temu. Czynnie zaangażowali się w nie przedstawiciele społeczności takich gmin jak: Jabłonka i Lipnica Wielka. Zorganizowali się oni w Lokalną Grupę Działania o nazwie Stowarzyszenie Rozwoju Orawy...

Nabór wniosków o dotację w ramach programu „Działaj Lokalnie IX”

   Stowarzyszenie Rozwoju Orawy ogłasza nabór wniosków o dotację w ramach programu „Działaj Lokalnie IX”.
Program ma na celu aktywizowanie lokalnych społeczności wokół różnorakich celów na rzecz dobra wspólnego.
Wnioski należy składać w terminie od 10 czerwca 2016 r. do 11 lipca 2016 r., wyłącznie za pomocą generatora wniosków, który jest dostępny na www.system.dzialajlokalnie.pl.

    Do składania wniosków mogą przystąpić organizacje pozarządowe posiadające osobowość prawną, grupy nieformalne (min. 3 osoby), w których imieniu wniosek złoży organizacja pozarządowa, przedszkole publiczne, szkoła publiczna, instytucja kultury, biblioteka publiczna albo ośrodek pomocy społecznej, grupy nieformalne, występujące z wnioskiem samodzielnie, jako tzw. Inicjatywa DL.
Maksymalna kwota dofinansowania o jaką można się ubiegać to 5 000 zł, a projekty będą mogły być realizowane w terminie od 3 do 6 miesięcy.

   Biuro Stowarzyszenia Rozwoju Orawy chętnie udzieli odpowiedzi na wszelkie pytania związane z wypełnianiem i złożeniem wniosków. Stowarzyszenie zaprasza do swojej siedziby przy ul. Sobieskiego 7c, w Jabłonce, bądź mailowo [email protected] lub telefonicznie: 601-488-584.

oprac. MSX
fot. nowotarski.pl

NT24TV 14.06.2016
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również