PILNE
Kamery live
prognoza pogody

Nabór do IV klasy sportowej o profilu siatkówka w SP5

31 marca 2021 09:12

Szkoła Podstawowa nr 5 w Nowym Targu we współpracy z Klubem Przyjaciół Siatkówki KPS Gorce Nowy Targ ogłasza nabór do IV klasy sportowej o profilu siatkówka.

Nabór do IV klasy sportowej o profilu siatkówka w SP5

“Zapraszamy wszystkie dziewczynki i chłopców, które w roku szkolnym 2021/22 rozpoczną naukę w klasie IV do uprawiania tej dyscypliny sportu oraz zgłoszenie chęci dołączenia do klasy sportowej. Wszelkie informacje związane z rekrutacją, regulamin rekrutacji oraz dokumenty, które należy wypełnić znajdują się na stronie internetowej szkoły w zakładce Rekrutacja na rok szkolny 2021/2022 – http://www.sp5.nowytarg.pl.
Informacji udzieli również sekretariat SP nr 5 w Nowym Targu pod nr. tel. 18-266-25-74
Zachęcamy jednocześnie do dzielenia się tą informacją wśród rodziny, znajomych lub na swoich tablicach na facebooku – każda aktywna postawa jest mile widziana!
Oferujemy profesjonalną opiekę trenerską – nasze doświadczenie z dziećmi i młodzieżą w siatkówce. Zajęcia sportowe ukierunkowane na piłkę siatkową, wyjazdy na turnieje oraz bazę sportową i sprzęt dostosowany do uprawiania tego sportu.
Serdecznie zapraszamy!”

os 31.03.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również