PILNE
Kamery live
prognoza pogody

Muzyczny kalejdoskop na Bani, czyli o tym jak zmiksować Elektryczne Gitary z dodatkiem Led Zeppelin i szczyptą Wiedźmina

23 czerwca 2021 10:19

Wakacje 2021 w Białce Tatrzańskiej po raz kolejny upłyną w rytmie najlepszych imprez spod znaku Kultury na Bani! W tym roku już po raz jedenasty teren przy Hotelu i Termie Bania zamieni się w scenę goszczącą najlepsze zespoły polskiej sceny muzycznej, grupy folkowe i coverowe, a także zespoły dziecięce. Wstęp na wszystkie wydarzenia w ramach Kultury na Bani jest bezpłatny.

Muzyczny kalejdoskop na Bani, czyli o tym jak zmiksować Elektryczne Gitary z dodatkiem Led Zeppelin i szczyptą Wiedźmina

Kultura na Bani w ciągu poprzednich dziesięciu edycji wypracowała sobie renomę festiwalu, w którym po prostu trzeba uczestniczyć. Organizacja tak dużej ilości wydarzeń kulturalnych i koncertów jest na pewno wyzwaniem, ale dzięki temu możemy zaoferować gościom Resortu Bania, a także mieszkańcom i turystom spędzającym wakacje na Podhalu, tak potężną dawkę rozrywki – mówi Tomasz Rzadkosz, koordynator Kultury na Bani.

Harmonogram imprez jest imponujący – każdy znajdzie coś dla siebie, niemal każdego dnia wakacji. Na Scenie Kultury na Bani wystąpi między innymi legenda polskiego rocka – Elektryczne Gitary (3 lipca 2021 r.), promując ostatni album wzbogacony o nieoczywiste dla zespołu, elektroniczne brzmienia.

We wtorki na stoku Bania będziemy czekać na miłośników dobrego filmu w ramach cyklu Kino Letnie na Stoku. Seanse w każdy wtorek wakacji, 21:00. W repertuarze oscarowe hity – “Joker”, “Parasite”, “Narodziny Gwiazdy” i inne.

Środy wybraliśmy na dzień z Kapelą Góralską w Restauracji Góralskiej. Wieczorki w każdą środę wakacji, 19:00.

W piątki Kultura na Bani już po raz kolejny przeniesie nas w czasie za sprawą koncertów zespołów coverowych. W trakcie tegorocznych wakacji usłyszycie przeboje Guns N’ Roses, Queen, AC/DC, Led Zeppelin, Rolling Stones, U2, Bon Jovi, ABBA, Elvis Presley i The Beatles!

W soboty Scena Kultury na Bani będzie rozbrzmiewać dźwiękami najlepszej muzyki już od godziny 18:30, dzięki koncertom zespołów z Podhala. O 20:00 co sobotę czeka Was muzyczne wydarzenie tygodnia, czyli koncerty folkowe takich wykonawców jak Inoros, Future Folk, Trebunie Tutki, Potock, Beltaine, Piotr Szewczyk, Dikanda i Sokół Orkestar.

Na finał lata przygotowaliśmy specjalny występ grupy Percival, odpowiedzialnej za współtworzenie ścieżki dźwiękowej do gry “Wiedźmin 3”!

W każdą niedzielę o 17:00 koncerty familijne zagrają Beti & Bobass, a na specjalnym koncercie w dniu 8 lipca wystąpi dla nas niezmiennie przebojowa Majka Jeżowska!

Nie można zapominać także o imprezach towarzyszących Kultury na Bani – Sport & Fun Festival (31 lipca – 1 sierpnia), Festynie Białczańskim (8 sierpnia), imprezie rodzinnej Arbuzobranie (14 sierpnia) oraz festiwalu biegowym Hunt Run (13-15 sierpnia).

Koncertowy rozkład jazdy na całe lato znajdziesz na www.kulturanabani.pl

 

os 23.06.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również