Kamery live
prognoza pogody

MOP “za tunelem” na zakopiance – do wydzierżawienia

25 marca 2023 12:16

GDDKiA szuka dzierżawcy Miejsca Obsługi Podróżnych Zbójecka Góra, leżącego ok. 3,5 km za wylotem z tunelu pod Luboniem Małym na “zakopiance”. Termin składania ofert upływa 30 marca 2023 r.

MOP

MOP Zbójecka Góra położone jest przy S7 w kierunku Zakopanego, ok. 3,5 km za wylotem z tunelu pod Luboniem Małym. Jak obliczono, przez tunel przejeżdżają codziennie w obie strony średnio prawie 24 tys. pojazdów. W okresie zakończonych niedawno ferii było to znacznie więcej, ponad 34 tys. pojazdów dziennie. 

Na terenie Miejsca Obsługi Podróżnych dostępne są 93 miejsca parkingowe dla samochodów osobowych, 16 dla ciężarówek i 7 dla autobusów. Podróżni mogą korzystać z sześciu zadaszonych wiat oraz z toalet w budynku.  

Do dzierżawy przeznaczono ok. 560 m2 terenu. Zadaniem dzierżawcy będzie m.in. budowa obiektu małej gastronomii. Będzie mógł tam również prowadzić sprzedaż produktów spożywczych. Na terenie MOP przewidziane jest miejsce na ustawienie „ogródka” i automatów sprzedających (tzw. vendingowych). Teren zostanie wydzierżawiony na 10 lat, z możliwością przedłużenia o kolejne 5 lat. 

Szczegółowe informacje dotyczące przetargu dostępne są tutaj

źródło: GDDKiA/o. Kraków

os 25.03.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również