PILNE
Kamery live
prognoza pogody

MOK na walizkach: Autostopem przez północny Pakistan

21 stycznia 2021 11:51

Kolejne spotkanie podróżnicze online w ramach cyklu „MOK na walizkach” 21 stycznia (czwartek) o godz.18.00 na profilu fb MOK Nowy Targ. Sonia Bała zaprasza na slajdowisko „Autostopem przez północny Pakistan”.

MOK na walizkach: Autostopem przez północny Pakistan

Autorka opowiada:

W Pakistanie spędziłam 6 tygodni, przemierzając ten kraj niemal wyłącznie autostopem. Taki środek transportu pozwolił na prawdziwe doświadczenie tego miejsca, bliskie spotkania z mieszkańcami, zaglądnięcie do pakistańskich domów. Czy Pakistan to kraj, którego należy się bać? Czy marzenie o przejechaniu słynnej drogi Karakorum Highway obciążone jest ryzykiem spotkania z terrorystami? W co się ubierać, by zaskarbić sobie sympatię i szacunek miejscowych? Jakie to uczucie przekroczyć najwyżej położone przejście graniczne świata? Co się jada u podnóży Karakorum i Himalajów? Dlaczego strażnicy na granicy Pakistanu i Indii muszą mieć iście akrobatyczne zdolności? Na te i wiele innych pytań odpowiem w czasie prelekcji o jednym z najpiękniejszych i najbardziej fascynujących krajów, w których byłam.

Więcej o tej podróży: www.kochambackpacking.pl

Facebook: Kocham Backpacking (https://www.facebook.com/kochambackpacking/)

Instagram: @kochambackpacking (https://www.instagram.com/kochambackpacking/)

os 21.01.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również