nowytarg24.TVPORTAL INFORMACYJNY NOWOTARSKIEJ TELEWIZJI KABLOWEJ
Pogoda
Stan powietrza
Kurs walut
Kamery online
reklama

„Moje spotkanie z Ojcem Świętym Janem Pawłem II” – konkurs fotograficzny!

Burmistrz Miasta Nowy Targ Grzegorz Watycha zaprasza do udziału w konkursie pt.: "MOJE SPOTKANIE Z OJCEM ŚW. JANEM PAWŁEM II". Konkurs organizowany jest w ramach projektu: "Wędrówka śladami historii, kultury i tradycji  pogranicza polsko-słowackiego Nowy Targ-Kieżmark" realizowany  ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Tatry w ramach Programu  Interreg V- A Polska- Słowacja 2014-2020. Konkurs jest wyjątkowy o tyle, że 300 wybranych zdjęć trafi potem do jubileuszowego albumu, który miasto ma w planie wydać w ramach uczczenia przyszłorocznej, 40. wizyty Papieża Polaka na nowotarskim lotnisku.

„Chcemy, żeby to był album z duszą” – mówi pani wiceburmistrz Joanna Iskrzyńska – Steg. Ale żeby taki był, potrzebna jest Państwa pomoc i chęć podzielenia się fotograficznymi wspomnieniami związanymi z Papieżem Polakiem.

Prace konkursowe będą przyjmowane  do końca lipca 2018 roku.

Fotografie należy składać do  Urzędu Miasta Nowy Targ, ul. Krzywa 1, do Wydziału Kultury, Sportu i Promocji od poniedziałku do piątku,w godzinach: 7:30-15:30  pok 208 lub 207 , tel: 1826611236 w zaklejonej kopercie z dopiskiem konkurs fotograficzny „Moje wspomnienia z Ojcem Św. Janem Pawłem II”

Regulamin oraz szczegóły konkursu znajdują się na stronie internetowej Urzędu Miasta Nowy Targ: www.nowytarg.pl

Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w konkursie!

3 0

Filmy

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Jeszcze nikt nie komentował tego arytukłu.
Twój komentarz może być pierwszy!

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ
projekt i wykonanie: Scepter Agencja interaktywna