Kamery live
prognoza pogody

MLJ. Podział punktów z „Brązowymi”

28 sierpnia 2022 22:29

Wciąż bez porażki w rozgrywkach Małopolskiej Ligi Juniorów Starszych pozostają piłkarze Podhala Nowy Targ.

MLJ. Podział punktów z „Brązowymi”

Po dwóch zwycięstwach, w trzecim spotkaniu podopieczni Sebastiana Świerzbińskiego zremisowali z również niepokonaną jak do tej pory Garbarnią Kraków.

Wynik bezbramkowy dobrze oddaje to co działo się na boisku. To nie było spotkanie „wysokich lotów” . Sytuacji bramkowych było w nim jak na lekarstwo, a tych z gatunku stu procentowych w ogóle.

W pierwszej połowie lepiej optycznie prezentowała się Garbarnia, w drugiej Podhale. Stąd podział punktów jest w tym starciu jak najbardziej sprawiedliwy.

– Rzeczywiście, zgodzę się z opinią że podział punktów nie krzywdzi żadnej z stron. Szanujemy ten punkt, bo Garbarnia to trudny przeciwnik, który na pewno liczył się będzie w walce o najwyższe cele. Niemniej mamy pewien niedosyt, nie tylko z wynik, co z naszej gry, bo nasza dyspozycja w tym meczu była daleka od tej jaką oczekuję od zespołu – ocenił trener Podhala, Sebastian Świwerzbiński.

NKP Podhale Nowy Targ – Garbarnia Kraków 0:0

Podhale: Haidai – Lutsenko, Oriszchenko, Bocheńczak, Kędziora, Ustupski, Wójciak (71 Bigos), Wydra (78 Suska), Paniak (46 Stolarczyk), Psik (81 Kowalczyk), Budz.

os 28.08.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również