Kamery live
prognoza pogody

Mikołajkowy Turniej Baw się Razem z Nami

8 grudnia 2017 12:31
W dniu 4 grudnia 2017 r. na hali sportowej „Gorce” odbył się miejski turniej szkół podstawowych „BAW SIĘ RAZEM Z NAMI”. W turnieju wzięły udział Szkoły Podstawowe Nr 3, Nr 5, Nr 11 z terenu Miasta Nowy Targ. Szkoły reprezentowało blisko 100 uczniów z klas I, II, III.  Dzieci z każdej kategorii wiekowej rywalizowały w […]
Mikołajkowy Turniej Baw się Razem z Nami

W dniu 4 grudnia 2017 r. na hali sportowej „Gorce” odbył się miejski turniej szkół podstawowych „BAW SIĘ RAZEM Z NAMI”. W turnieju wzięły udział Szkoły Podstawowe Nr 3, Nr 5, Nr 11 z terenu Miasta Nowy Targ. Szkoły reprezentowało blisko 100 uczniów z klas I, II, III. 

Dzieci z każdej kategorii wiekowej rywalizowały w 4 zabawach sprawnościowych. Cały turniej przebiegał w atmosferze dobrej zabawy. Po zakończonych zmaganiach odbył się pokaz gimnastyczny w którym wystąpiły dziewczynki ze Szkoły Podstawowej nr 3 oraz każde dziecko otrzymało słodki poczęstunek. Organizatorzy dziękują wolontariuszom z Zespołu Szkół Technicznych i Placówek w Nowym Targu oraz wszystkim opiekunom za pomoc i sprawne przeprowadzenie zawodów. Wyniki: Miejsce I – Szkoła Podstawowa Nr 11- 29 pkt. Miejsce II – Szkoła Podstawowa Nr 3- 25 pkt. Miejsce III – Szkoła Podstawowa Nr 5- 18 pkt.

Tekst: Mateusz Zamojski

Fot. Zbigniew Krauzowicz

NT24TV 08.12.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również