PILNE
Kamery live
prognoza pogody

Miejska Biblioteka zaprasza na spotkania on-line w ramach programu „Kultura w Sieci”

5 września 2020 11:03
Wyciszenie Włącz dźwięk

Miejska Biblioteka Publiczna w Nowym Targu zaprasza na spotkania on-line w ramach programu „Kultura w Sieci”. Projekt został dofinansowany ze środków Narodowego Centrum Kultury. Gościem pierwszego spotkania, które odbędzie się 10 września br. o godzinie 18.30, będzie pani Marzenna Nowakowska – ekspert ekologii behawioralnej i socjobiologii.

Uczestnicy spotkania wspólnie z panią Marzenną będą mieli możliwość poznania problemów związanych z ekologią, ochroną środowiska. Sprawdzą czy umiemy uratować siebie i świat, jaki znamy i w jakim czujemy się tak dobrze. Co nam się w nim podoba? Co nas przeraża? Każdy uczestnik będzie mógł wziąć udział w grze, zostanie ekspertem w którejś z dziedzin ochrony przyrody i będzie negocjować z innymi ekspertami wspólne rozwiązania w oparciu o dane, których wiarygodność będzie poddawał krytycznemu oglądowi. Nie trzeba się do gry przygotowywać, wszystkie dane będą na miejscu. 

Zapisy na spotkanie pod linkiem. 

 

Zapowiedź spotkania Safari za progiem domu

Miejska Biblioteka Publiczna w Nowym Targu zaprasza na spotkania on-line w ramach programu „Kultura w Sieci”. Projekt został dofinansowany ze środków Narodowego Centrum Kultury. Gościem pierwszego spotkania będzie pani Marzenna Nowakowska – ekspert ekologii behawioralnej i socjobiologii.

Opublikowany przez Miejska Biblioteka Publiczna w Nowym Targu Piątek, 4 września 2020

 

 

 

 

os 05.09.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również