Kamery live
prognoza pogody

Michał Rubiś: “Życzę państwu dużo życzliwości do drugiego człowieka”

5 marca 2019 02:13

Z końcem lutego swoją pracę na stanowisku dyrektora Zakładu Gospodarczego Zieleni i Rekreacji zakończył Michał Rubiś. Podczas poniedziałkowej Sesji Rady Miasta uroczyście pożegnano odchodzącego dyrektora, dziękując za dotychczasową współpracę. On sam również miał swoje 5 minut przy mikrofonie. Z Zakładem Gospodarczym Zieleni i Rekreacji związany był 12 lat, z czego 7 jako dyrektor tej jednostki. Tak się złożyło, że odchodzącego dyrektora żegnał oklaskami również Dawid Kubacki, który akurat w momencie pożegnania i podziękowań, zawitał na Salę Obrad Urzędu Miasta jako gość specjalny.

Michał Rubiś:

-Dziękuję za lata pracy, wysiłku, zaangażowanie wkładane w wykonywanie swojej funkcji. Z mojej perspektywy, nasza współpraca w okresie ostatnich kadencji układała się bardzo dobrze, za co dziękuję i życzę realizacji celów zawodowych, a także pomyślności w życiu prywatnym i realizacji sportowych pasji. Liczymy na dalszą współpracę już na innej niwie – dziękował odchodzącemu dyrektorowi burmistrz Nowego Targu, Grzegorz Watycha.

Dziękujemy za pracę na rzecz naszego miasta i życzymy sukcesów w nowej pracy – krótko podziękował Przewodniczący Rady Miasta, Grzegorz Luberda. 

Po wręczeniu symbolicznych kwiatów i upominku, głos zabrał odchodzący dyrektor, głównie dziękując wszystkim, z którymi miał okazję współpracować przez ostatnie dwie dekady. 

-Bardzo dziękuję za miłe pożegnanie. 19 lat w samorządzie, kawałek czasu minęło – wspominał Michał RubiśChciałem podziękować po kolei -jak ta moja przygoda w samorządzie się zaczęła – panu Markowi Fryźlewiczowi, ówczesnemu burmistrzowi miasta, który zatrudnił mnie w urzędzie, a później za danie szansy bycia dyrektorem jednostki miejskiej; panu Krzysztofowi Wojtaszkowi za to, że wybrał mnie z tej dziesiątki stażystów; Marcinowi Jagle – jakby nie było, wdrożył mnie do tej pracy urzędniczej; panu burmistrzowi Grzegorzowi Watysze za ostatnie pięć lat, ta współpraca naprawdę układała się bardzo dobrze. Zakład przez te ostatnie 5 lat bardzo się rozwinął, parę trudnych spraw udało się wspólnymi siłami rozwiązać dla dobra mieszkańców. 

Michał Rubiś dziękował też  zastępcom burmistrza, skarbnikowi, pani sekretarz, naczelnikom i pracownikom Urzędu Miasta, prezesom i dyrektorom miejskich jednostek organizacyjnych, radnym i mediom. Szczególne podziękowania skierował w stronę pracowników ZGZiR:

-Bez nich ten wysiłek i ciężka praca codzienna niczym by nie była. Dyrektor bez tych osób nic by nie znaczył – podkreślił Michał RubiśŻyczę Państwu dużo zdrowia, dużo życzliwości do drugiego człowieka, realizacji celów i wszelkich zadań wspólnych przede wszystkim dlatego, żeby w tym mieście żyło nam się lepiej i żeby to wszystko można było wspólnie realizować dla naszego miasta, w którym mieszkamy i żyjemy – powiedział na koniec.

Tak się złożyło, że odchodzącego dyrektora żegnał oklaskami również Dawid Kubacki, który akurat w momencie pożegnania i podziękowań, zawitał na Salę Obrad Urzędu Miasta. 

Od 1 marca nowym dyrektorem ZGZiR jest Wojciech Wielkiewicz

/os

os 05.03.2019
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również