Kamery live
prognoza pogody

Miasto odwołuje imprezy masowe i wydarzenia

11 marca 2020 22:53

“Wszystkie imprezy organizowane przez podmioty i jednostki publiczne ze względu na ryzyko zarażenia koronawirusem zostają do końca kwietnia odwołane. Za utrudnienia przepraszamy”. Komunikat tej treści pojawił się na stronie internetowej miasta. Zakaz obejmie m.in. Targi Wielkanocne. 

Miasto odwołuje imprezy masowe i wydarzenia

Informujemy o kolejnych środkach zapobiegawczych w naszym mieście idących w ślad za rządowymi decyzjami o zamknięciu placówek oświatowych, muzeów i kin oraz odwołaniu zaplanowanych imprez kulturalnych i sportowych, warsztatów oraz wernisaży.

 Odwołane zostają wszystkie wydarzenia i imprezy organizowane przez Urząd Miejski oraz podległe mu jednostki.

Działalność ograniczają oraz zamykają dla osób odwiedzających (do 25 marca):

 MOK Nowy Targ
 Miejska Biblioteka Publiczna w Nowym Targu
 Muzeum Drukarstwa w Nowym Targu,
 Muzeum Podhalańskie im. Czesława Pajerskiego w Nowym Targu,
 Obiekty MCSiR Nowy Targ 
 Galeria Sztuki BWA JATKI

Czasowe zawieszenie działalności obowiązują również dzienne domy oraz kluby seniora, środowiskowe domy samopomocy oraz placówki wsparcia dziennego na terenie całej Małopolski zgodnie z oficjalnym poleceniem Wojewody Małopolskiego.

Urząd Miasta Nowy Targ przypomina, że sprawy urzędowe można również załatwiać przez Internet. Posiadając konto na 🌐 www.epuap.gov.pl można korzystać z elektronicznych usług, wysyłając wnioski do urzędu, podpisując je kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub profilem zaufanym. W wielu sytuacjach nie ma potrzeby załatwiania sprawy osobiście w Urzędzie. W związku z tym zachęcamy do kontaktu i załatwiania spraw drogą elektroniczną 💻 oraz telefoniczną!

MOK odwołuje wydarzenia, miasto -Targi Wielkanocne

os 11.03.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również