Kamery live
prognoza pogody

Medalowe łupy młodych nowotarżan

11 kwietnia 2017 12:33

Cztery złote oraz dwa srebrne medale zdobyli tenisiści stołowi Klubu Sportowego Gorce Nowy Targ w Drużynowych Mistrzostwach Małopolski Kadetów i Młodzików które odbyły się w Krakowie.

Medalowe łupy młodych nowotarżan

Złote medale zawisły na szyi Kamili Małysiak, Ani Cyrwus, Szymona Kolasy oraz Miłosza Długopolskiego z kolei srebrne medale wywalczyli Maciej Kowalkowski oraz Wiktor Klag.

Również w Krakowie odbyły się eliminacje do Mistrzostw Polski Kadetów i Młodzików. 16 najlepszych zawodników po trzech WTK (Wojewódzkich Turniejach Klasyfikacyjnych) rywalizowało o dwa premiowane awansem.  Ostatecznie z awansu cieszyli się Miłosz Długopolski, wygrywając kategorię Kadetów, Maciej Kowalkowski który wygrał kategorię Młodzików oraz trenująca na Gorcach zawodniczka UKS Tornado Waksmund Natasza Korczak która wywalczyła drugą pozycję w kategorii Młodziczek. W Mistrzostwach Polski z racji wysokiego rankingu ogólnopolskiego wystąpią: Zuzia Kowalczyk oraz Szymon Kolasa (Kadeci), Kamila Małysiak oraz Ania Cyrwus (Młodziczki).

NT24TV 11.04.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również