Kamery live
prognoza pogody

Mecz hokeja może obejrzeć maksymalnie 500 osób. Kibice rozżaleni

13 stycznia 2023 17:32

Począwszy od dnia dzisiejszego, do 500 osób ograniczona zostaje liczba widzów podczas meczów Tauron Podhale Nowy Targ w Miejskiej Hali Lodowej. Zamknięta dla kibiców będzie trybuna północna – czyli ta od strony rzeki. Jak informuje klub na swojej stronie internetowej, wprowadzenie zmiany podyktowane jest “przychyleniem się do wniosku Policji” oraz wzięciem pod uwagę koszów  związanych z udostępnianiem całej powierzchni trybun. 

Mecz hokeja może obejrzeć maksymalnie 500 osób. Kibice rozżaleni

“Zaznaczamy, że dotychczas niezależnie od ilości kibiców podczas każdego meczu ponoszone były pełne koszty zapewnienia ochrony. Obecnie koszty ochrony znacząco wzrastają, więc zamknięcie części trybun pozwoli nam uzyskanie oszczędności w budżecie. Dziękujemy za wyrozumiałość” – informuje Tauron Podhale Nowy Targ na swoim oficjalnym profilu Facebookowym.

Większość kibiców przyjęła tę wiadomość ze…śmiechem. Świadczą o tym reakcje i komentarze pod postem. “60 osób da sobie radę” – napisał ironicznie jeden z kibiców. “Czyżby nie było nawet kasy na sprzątanie, ani mycie pleks?” – pytają inni. Nie brakuje jednak także gorzkich słów: “Wizerunkowo to klapa totalna”, “Szkoda ze tak kończy się historia wielkiego klubu w małym mieście”, “Serce mówi ‘Podhale’, natomiast rozum wie o tonącym statku” – podsumowują smutni fani Szarotek. “Byłem na każdym meczu w tym sezonie, wydawałem 27 zł na bilet wspierając Podhale. Noszę i wieszam od lat największą flagę na trybunie od strony Dunajca i teraz co?” – pyta jeden z rozżalonych kibiców. 

os 13.01.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również