Kamery live
prognoza pogody

MCK z nową stroną internetową. Jest sprzedaż biletów on-line

12 kwietnia 2022 15:34

Wystartowała nowa strona internetowa Miejskiego Centrum Kultury w Nowym Targu. Jest bardziej nowoczesna i funkcjonalna, z opcją zakupu biletów on-line. Zmienił się także adres witryny. 

MCK z nową stroną internetową. Jest sprzedaż biletów on-line

Nowa strona jest bardzo przejrzysta. Główne zakładki to: Aktualności/Harmonogram/Kino/Kontakt i Kup Bilet. Ta ostatnia jest już aktywna – póki co, dostępne są tu bilety na seanse kinowe. 

“Kino MCK to nowe kino na mapie Nowego Targu, niemniej to kino z bogatą historią nawiązującą do Nowotarskich Spotkań Miłośników Filmów „Milczenie owiec” działających przy MOK, czy jeszcze wcześniejszą tradycją DKFu od lat’80 XX w. Chcemy być kinem autorskim, prezentując filmy najwybitniejszych reżyserów. Kinem autorskim zwracającym uwagę na Państwa propozycje. Będziemy dla Państwa prezentować premiery kinowe, ale także przypominać najważniejsze filmy z lat minionych sięgając także po klasykę. Nasze kinowe dni to: piątek, niedziela i czwartek. Bilety na premiery w cenie 18zł i 16zł ulgowy (uczniowie i emeryci)” – tak opisana jest działalność Kina MCK. 

Na nowej stronie znajdziemy sporo zdjęć obiektu, a także fotograficzne relacje z gali otwarta i pierwszych koncertów, jakie miały miejsce w odnowionym obiekcie.

Nową stronę MCK znajdziemy pod adresem: https://www.mck.nowytarg.pl/

os 12.04.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również