Kamery live
prognoza pogody

MCK rusza z ofertą nowych zajęć artystycznych – również dla dorosłych

27 listopada 2021 10:01

Eko-torba, własny kubek z podstawką, świąteczne anioły, t-shirt czy indywidualne notesy – to przykładowe prace, jakie będzie można własnoręcznie wykonać podczas nowych warsztatów ceramicznych i graficznych, jakie już od grudnia ruszają w Miejskim Centrum Kultury. 

MCK rusza z ofertą nowych zajęć artystycznych - również dla dorosłych
Warsztaty ceramiczne dla dorosłych w MCK
To zupełna nowość w MCK – zajęcia ceramiczne dla dorosłych, które odbywać się będą w środy w godz.18.30-20.30 w sali rzeźby. Koszt to 160zł/miesiąc (8 godzin). Zajęcia poprowadzi Magdalena Kędzierska, artysta rzeźbiarz. 
W pierwszym miesiącu świątecznie, bowiem wykonamy: anioły świąteczne stojące z ażurami czy ozdoby świąteczne na choinkę i nie tylko (choinka, gwiazda, renifer). W późniejszym czasie własny kubek z podstawką, czy misę z elementami faktur. Stawiać będziemy na praktyczność i późniejsze wykorzystanie przygotowanych elementów. 
Zapisy: [email protected]nowytarg.pl, tel. 18 266 21 32, czy osobiście w Sekretariacie MCK, al. Tysiąclecia 37, I piętro. Ilość miejsc ograniczona. Pierwsze zajęcia już 8 grudnia.

Warsztaty grafiki artystycznej dla dzieci i młodzieży oraz dla dorosłych w MCK

Zapraszamy na zajęcia z grafiki artystycznej w grupie dziecięco/młodzieżowej oraz dorosłych, które odbywać się będą we wtorki w godz.16.00-18.00 oraz w godz.18.30-20.30 (dorośli). Koszt: 100zł/miesiąc (8 godzin). Zajęcia poprowadzi Agnieszka Rokicka, artysta plastyk, grafik, nauczyciel. 
Podczas zajęć poznamy rozmaite techniki graficzne, a rozpoczniemy przygotowaniem eko torby i autorską pracą graficzną (linoryt) idealną na prezent świąteczny. W styczniu przygotujemy własne, indywidualne notesy na cały rok. Później choćby swój t-shirt, poduszkę, plakat, kolaż, czy obraz techniką gipsorytu.
Zapisy: [email protected]nowytarg.pl, tel. 18 266 21 32, czy osobiście w Sekretariacie MCK, al. Tysiąclecia 37, I piętro. Ilość miejsc ograniczona. Pierwsze zajęcia już 7 grudnia.
 
Zespoły taneczne MCK
Serdecznie zapraszamy do nowopowstałych zespołów tanecznych Miejskiego Centrum Kultury w Nowym Targu, które poprowadzi Michał Zakrzewski, tancerz i choreograf. Zajęcia grupy młodszej 10-14 lat odbywać się będą w poniedziałki w godz.16.00-18.00, zaś grupy starszej 15+ lat we czwartki w godz.16.00-18.00, w dużej sali tanecznej. Koncentrować się będziemy na stylach: hip hop, freestyle, elektro i robot dance. Koszt to 120zł/miesiąc (8 godzin). Gwarantujemy dobrą zabawę, rozwój umiejętności, a w przyszłości udziały w konkursach i przeglądach tanecznych.
Zapisy: [email protected]nowytarg.pl, tel. 18 266 21 32, czy osobiście w Sekretariacie MCK, al. Tysiąclecia 37, I piętro. Ilość miejsc ograniczona. Pierwsze zajęcia już 9 grudnia.
 
Redakcja 27.11.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również