Kamery live
prognoza pogody

Marcin Jurzec – nowym prezesem KH Podhale Nowy Targ

Jak nieoficjalnie się dowiedzieliśmy, nowym prezesem KH Podhale Nowy Targ został Marcin Jurzec. Został on wybrany decyzją Rady Nadzorczej, która obradowała we wtorek. W skład nowego zarządu wszedł również Tomasz Dziurdzik. Nowo wybrany prezes jest działaczem hokejowym, wcześniej był członkiem zarządu KH Podhale. Jurzec zastąpił na stanowisku ustępującą prezes Agatę Michalską.

Marcin Jurzec - nowym prezesem KH Podhale Nowy Targ

“Pierwsza dama polskiego hokeja” zrezygnowała z tej funkcji w zeszłym tygodniu, najprawdopodobniej z uwagi na poważne plany polityczne, związane ze zbliżającymi się wyborami samorządowymi. Jak sama przyznała w rozmowie z naszym portalem przed tygodniem, przymierza się do startowania na stanowisko burmistrza Nowego Targu z listy KWW Razem Nowy Targ. Oficjalne ogłoszenie tego faktu ma nastąpić w tę niedzielę. 

Zanim wybrano nowego prezesa, Rada Nadzorcza KH Podhale oficjalnie przyjęła rezygnację Agaty Michalskiej oraz Macieja Jachymiaka, członka zarządu. 

Mimo podejmowanych prób, nie udało nam się potwierdzić tej informacji u samych zainteresowanych. 

/os

Agata Michalska zrezygnowała z funkcji prezesa KH Podhale Nowy Targ

os 07.09.2018
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

4 komentarze
Klakier 10:04 10.09.2018

Tylko Jurek Pohrebny. To jest skuteczny gość i taki elokwentny

Sąsiad 12:15 08.09.2018

Ja się jej nie dziwie za darmo tyle lat a żyć trzeba dzieci dom na utrzymaniu

Aleksander 11:53 08.09.2018

Brawo za decyzję o odejściu Pani AM i Pana MJ. Szkoda tylko, że wybrano na Prezesa tak słabego kandydata.

kibic 22:47 07.09.2018

Ale ciekawy układ. Jurzec na prezesa, Michalska na burmistrza, jeszcze pewnie Jachymiak i Bakalarzowa na wieceburmistrzów, tak ?

Zobacz również