PILNE
Kamery live
prognoza pogody

Magda Panek i Piotr Kret oraz Chór Gorce w Altanie

10 czerwca 2021 12:36

Kolejne spotkanie w ramach „Muzycznych Niedziel w Altanie” już 13 czerwca. Zagrają o godz. 16.30 Miejski Chór „Gorce”, a o godz. 17.00 Magda Panek i Piotr Kret akustycznie. Wstęp wolny. Koncerty w ramach realizacji Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii.

Magda Panek i Piotr Kret oraz Chór Gorce w Altanie

Miejski Chór „Gorce”

Chór Gorce istnieje w Nowym Targu od 1952 roku. Chór to zespół amatorski o wyraźnie określonym profilu artystycznym. Podstawę jego repertuaru stanowią pieśni inspirowane ludową muzyką Podhala, łączące specyfikę tego regionu z wielogłosowym opracowaniem. W bogatym repertuarze chóru oprócz pieśni regionalnych opiewających piękno Tatr i Podhala, znajdują się liczne utwory sakralne, patriotyczne i okolicznościowe kompozytorów polskich, i z różnych stron świata.

Magda Panek i Piotr Kret

Magda to wokalistka z Nowego Targu, z sukcesami występująca w 10. Edycji Voice of Poland. Obecnie przygotowuje własny materiał. Piotr to również nowotarżanin, jest muzykiem i producentem muzycznym.

os 10.06.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również