Kamery live
prognoza pogody

Kultura na Bani trwa na całego

7 sierpnia 2020 22:40

Dziś Another Pink Floyd, jutro Big Cyc. Jubileuszowa X edycja Kultury na Bani zbliża się do punktu kulminacyjnego. W niedzielę ma wystąpić największa gwiazda ze wszystkich zaplanowanych występów koncertowych.

Kultura na Bani trwa na całego

Fot. czytelnik

Organizatorom letniego koncertowania w Białce Tatrzańskiej przyświecała misja niesienia współczesnej pop-kultury przy zachowaniu elementów muzyki folk dla szerszego grona odbiorców. Dlatego też na wszystkie wydarzenia zaplanowane przez Hotel Bania można było wejść za darmo.

 

W ramach tegorocznej Kultury na Bani można było rozpocząć świetną zabawę już od dźwięków zespołu Kapela Ciupaga, który wystąpił 27 czerwca. Dzisiaj dla zebranej publiczności zagrał zespół Another Pink Floyd, wykonując najbardziej legendarne utwory słynnego zespołu rodem z Wielkiej Brytanii. Ale to nie koniec. Dla spragnionych muzycznych wrażeń już dziś wieczorem zagra największa gwiazda białczańskiego festiwalu muzycznego – Big Cyc. Koncert odbędzie się na plenerowej Scenie Kultury na Bani o godzinie 17:00. Wstęp bezpłatny.

 

W kolejnych weekendach w ramach Kultury na Bani wystąpią także: Hollywood Rose, Piotr Szewczyk, Emocji Moc, Abba Show, Krzikopa, 4 Szmery oraz Gooroleska. 

Piotr Starmach 07.08.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również