nowytarg24.TVPORTAL INFORMACYJNY NOWOTARSKIEJ TELEWIZJI KABLOWEJ
Pogoda
Stan powietrza
Kurs walut
Kamery online
reklama

Kultura na Bani 2019: Future Folk ponownie na scenie Kultury na Bani!

Pora na kolejny tydzień z Kulturą na Bani! Tym razem w Białce Tatrzańskiej wystąpią między innymi Hanka Wójciak, Another Pink Floyd oraz Future Folk.

Tradycyjnie, tydzień otworzy seans filmowy. Tym razem, w ramach Filmowego Lata z Orange na kartę w naszym Kinie na Stoku wyświetlony zostanie film poruszający film „Cudowny Chłopak”. Zapraszamy we wtorek (20 sierpnia) o godzinie 21:00. Dzień później na wszystkich spragnionych prawdziwie góralskiej zabawy czeka biesiada przy suto zastawionych stołach.

W czwartek na scenie Kultury na Bani wystąpi, w ramach cyklu „unplugged”, Hanka Wójciak. Pochodząca z Zakopanego wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka jest laureatką I Nagrody na 46. Studenckim Festiwalu Piosenki (2010), a jej głos z pewnością przypadnie do gustu wszystkim. Startujemy o 20:00!

Kolejny dzień to tradycyjnie już, koncert coverowy. 23 sierpnia zagra zespół Another Pink Floyd czyli pierwszy, polski tribute band „Pink Floyd”. Ze sceny Kultuty na Bani wybrzmią za jego sprawą takie hity, jak „Coming Back To Life”, „In The Flesh” czy „High Hopes”. Dobra zabawa gwarantowana! Początek koncertu o 20:00.

Koncertowa sobota rozpocznie się o 18:30 występem grupy Cold Gregories. Wywodzący się z Nowego Targu zespół powstał w 2013 roku. Jak mówią sami członkowie, charakteryzuje go „mocne brzmienie, jednak nie pozbawione jednocześnie melodyjności”. Z pewnością odpowiednio rozgrzeje on publikę przed występem Future Folk, zaplanowanym na 20:00.

W niedzielę, 25 sierpnia scena Kultury na Bani dedykowana będzie najmłodszym. O godzinie 17:00 ze swoim interaktywnym show wystąpią Beti & Bobass. Tym, co wyróżnia duet jest fakt, że w trakcie jego koncertów dzieci nie są jedynie słuchaczami, ale również aktywnymi uczestnikami widowiska.

0 0

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Jeszcze nikt nie komentował tego arytukłu.
Twój komentarz może być pierwszy!

Ostatnie nowości

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ
projekt i wykonanie: Scepter Agencja interaktywna