Kamery live
prognoza pogody

Kto trenerem Podhala? Jest czterech kandydatów

9 kwietnia 2018 19:22
– Dajemy sobie czas do końca kwietnia, ale niewykluczone że decyzja zapadnie wcześniej – mówi Agata Michalska, prezes TatrySki Podhala pytana o to kto będzie trenerem zespołu w sezonie 2018/2019.
Kto trenerem Podhala? Jest czterech kandydatów

Wedle jej słów na dzisiaj jest czterech kandydatów. Jedno nazwisko jest oczywiste, to Andriej Parfionow, który prowadził zespół w końcówce minionego sezonu i wywalczając z nim brązowy Medal Mistrzostw Polski.

Z Andriejem spotkaliśmy się dzisiaj. Odbyliśmy pierwsze niezobowiązujące rozmowy. On przedstawił swoje oczekiwania i wstępną wizję budowy zespołu, my przedstawiliśmy mu swoje warunki – wyjaśnia Michalska, która trzech pozostałych nazwisk nie chce zdradzić. Nam udało się ustalić, że rozważana jest m.in. opcja Skandynawska.

Prezes Michalska jednocześnie stanowczo zdementowała pojawiające się w kuluarach informacje jakoby jednym z kandydatów do objęcia funkcji trenera zespołu był Rosjanin Igor Zacharkin, w przeszłości selekcjoner reprezentacji Polski.

Owszem pan Zacharkin zgłosił akces prowadzenia zespołu, ale to było w zeszłym sezonie, po rezygnacji Marka Ziętary. Nie byliśmy jednak w stanie sprostać jego oczekiwaniom. Jeżeli chodzi o teraz, to nie ma takiego tematu – zaznacza prezes Michalska, która także w temacie budowy zespołu na ten moment nie ma wiele do powiedzenia: – Teraz jest czas intensywnych rozmów z zawodnikami. Każdego dnia z kimś się spotykamy. Pocieszające jest to że na dzisiaj nikt nie zadeklarował nam że chce odejść – podkreśla szefowa „Szarotek”

Maciej Zubek 09.04.2018
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również