Kamery live
prognoza pogody

Krzysztof Faber: Zarząd Powiatu nie otrzymał żadnych oficjalnych informacji o postępowaniu prowadzonym w sprawie Zastępcy Dyrektora Powiatowego Zarządu Dróg

10 listopada 2017 11:49

Zarząd Powiatu Nowotarskiego wydał dziś oficjalne oświadczenie w związku z informacjami prasowymi, jakie zostały opublikowane po zatrzymaniu Zastępcy Dyrektora Powiatowego Zarządu Dróg w Nowym Targu. 

Krzysztof Faber: Zarząd Powiatu nie otrzymał żadnych oficjalnych informacji o postępowaniu prowadzonym w sprawie Zastępcy Dyrektora Powiatowego Zarządu Dróg

– W związku z podanymi w dniu 9.11.2017 roku informacjami prasowymi dotyczącymi postawienia zarzutów i zastosowaniu środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania wobec Zastępcy Dyrektora Powiatowego Zarządu Dróg w Nowym Targu, Zarząd Powiatu zwrócił się do Prokuratury Regionalnej w Krakowie z prośbą o udzielenie informacji w przedmiotowej sprawie oraz zobowiązał Dyrektora Powiatowego Zarządu Dróg w Nowym Targu do podjęcia działań wynikających z kompetencji Dyrektora jako pracodawcy samorządowego. – czytamy w oficjalnym oświadczeniu Krzysztofa Fabera.

Do momentu pojawienia się informacji w mediach, Zarząd Powiatu nie otrzymał bowiem żadnych oficjalnych informacji o postępowaniu prowadzonym w sprawie Zastępcy Dyrektora PZD. Nie potwierdzono nawet, czy postępowanie to ma jakikolwiek związek z zatrudnieniem w Powiatowym Zarządzie Dróg w Nowym Targu. 

Dyrektor PZD Robert Waniczek oddał się w dniu dzisiejszym do dyspozycji Zarządu Powiatu.

/os

 

NT24TV 10.11.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również