Kamery live
prognoza pogody

Kręcił “bączki” i uderzył w mur

16 czerwca 2021 15:41

19-latek bez prawa jazdy kręcił „bączki” na parkingu i uderzył w mur. W samochodzie znajdowały się cztery osoby, dwie z nich trafiły do szpitala. 

Kręcił

Do zdarzenia doszło wczoraj, około godziny 18, na parkingu przy przystani flisackiej w Krościenku nad Dunajcem. 19-latek, który kręcił „bączki” samochodem osobowym marki BMW, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w mur. 

Przy wydostawaniu  kierowcy z samochodu niezbędna była pomoc strażaków. 19-latek oraz  jeden z pasażerów zostali przewiezieni karetką do szpitala. Na szczęście obrażenia jakie odnieśli okazały się niegroźne. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie okazało się, że 19-latek nie posiadał prawa jazdy. 

Kierowcy pobrano krew do badania na  zawartość alkoholu i narkotyków. Jeżeli badanie krwi wykaże, że 19-latek kierował samochodem pod wpływem środka odurzającego lub alkoholu, grozi mu wysoka grzywna , zakaz prowadzenia pojazdów i kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Policjanci będą ustalać dlaczego właściciel samochodu, który jechał jako pasażer dopuścił do prowadzenia bmw nastolatka, pomimo braku uprawnień.  Dokładne okoliczności tego zdarzenia wyjaśni prowadzone w tej sprawie postępowanie przez policjantów z Komisariatu Policji w Krościenku nad Dunajcem.

źródło: KPP Nowy Targ

 

os 16.06.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również