Kamery live
prognoza pogody

Kościelisko: młoda obywatelka Malty uderzyła w drzewo skuterem śnieżnym

13 lutego 2023 13:52

Do niecodziennego wypadku doszło w sobotę w rejonie Butorowego Wierchu w gminie Kościelisko. Kierująca skuterem śnieżnym, najprawdopodobniej w wyniku nadmiernej prędkości straciła panowanie nad pojazdem po czym uderzyła z impetem w drzewo. W zdarzeniu ucierpiały dwie osoby – obywatelki Malty. 

Kościelisko: młoda obywatelka Malty uderzyła w drzewo skuterem śnieżnym

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę około godziny 12.00 w Kościelisku w rejonie Butorowego Wierchu. Wstępnie ustalono, że 22-letnia obywatelka Malty kierując skuterem śnieżnym najprawdopodobniej z nadmierną prędkością straciła nagle panowanie nad pojazdem po czym gwałtownie zjechała w stronę kompleksu leśnego uderzając z impetem w drzewo.

-W tym zdarzeniu ranne zostały dwie osoby. Siła uderzenia była na tyle duża, że przód pojazdu został zniszczony, a kierująca nim kobieta doznała ciężkich obrażeń ciała. Została zabrana do zakopiańskiego szpitala. 18-letnia pasażerka skutera, również obywatelka Malty doznała lekkich obrażeń ciała – informuje tatrzańska policja. 

Na miejscu pracowali policjanci, wyjaśniając okoliczności zdarzenia. Teraz wyjaśnieniem sprawy zajmą się śledczy.

R.W. zdj. Policja Zakopane/Facebook

os 13.02.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również