Kamery live
prognoza pogody

Koronawirus w ośrodku egzaminacyjnym

Na czas nieokreślony odwołane zostają egzaminy na prawo jazdy w Nowym Targu oraz Nowym Sączu. U pracowników MORD wykryto wirusa SARS-CoV-2. Według nieoficjalnych informacji koronawirusem zaraziło się trzech egzaminatorów. 

Koronawirus w ośrodku egzaminacyjnym

Zdj. Ilustracyjne

Jak czytamy w komunikacie Małopolskiego Ośrodku Ruchu Drogowego:

“(…) W związku z potwierdzonymi przypadkami zakażenia wirusem SARS-Cov-2 u pracowników MORD Nowy Sącz, w trosce o zdrowie osób egzaminowanych oraz pracowników Ośrodka od dnia 28 lipca 2020 /wtorek/ do odwołania wstrzymuje się przeprowadzanie egzaminów praktycznych oraz pozostałą działalność Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Nowym Sączu oraz oddziału terenowego w Nowym Targu. Wszystkie wniesione opłaty za egzaminy zachowują ważność. O dalszych działaniach będziemy Państwa informować za pośrednictwem naszej strony internetowej. 

Przepraszamy za wszelkie niedogodności“.

 

/źródło: MORD w Nowym Sączu/

Piotr Starmach 27.07.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

1 komentarz
Sochidejs 20:21 27.07.2020

Wszystkie wniesione opłaty za egzaminy zachowują ważność. Czyli mój termin zostanie przesunięty? Nie mam zamiaru płacić za dodatkowo nowy termin skoro i tak mnie jeszcze kilka czeka ;)

Zobacz również