transmisja na żywo:
TatrySki Podhale Nowy Targ - Tauron KH GKS Katowice
Zapraszamy na transmisję już w najbliższą niedzielę 21 stycznia 2018r. od godz. 17:45 !
oglądaj na żywo
nowytarg24.TVPORTAL INFORMACYJNY NOWOTARSKIEJ TELEWIZJI KABLOWEJ
Pogoda
Stan powietrza
Kurs walut
Kamery online
reklama

KONSULTACJE SPOŁECZNE W SPRAWIE KONCEPCJI UCHWAŁY O WARUNKACH SYTUOWANIA OBIEKTÓW MAŁEJ ARCHITEKTURY

Niniejszym informuję, że została sporządzona koncepcja uchwały w sprawie zasad i warunków sytuowania obiektów małej architektury, tablic reklamowych i urządzeń reklamowych oraz ogrodzeń na terenie Miasta Nowy Targ, która zostaje przedstawiona do konsultacji społecznych.

W dniach od 8 stycznia 2018r. do 5 lutego 2018r. koncepcja ww. uchwały będzie dostępna do wglądu na stronie internetowej Miasta Nowy Targ oraz w siedzibie Urzędu Miasta Nowy Targ ul. Krzywa 1 pok. 231 w godz. pon. od 7.30- 16.00, wt-pt. od 7.30-13.00.

Do ww. koncepcji można będzie zgłaszać zastrzeżenia w terminie do dnia 5 lutego 2018r. w formie pisemnej do Burmistrza Miasta Nowy Targ ul. Krzywa 1, 34-400 Nowy Targ, z podaniem imienia i nazwiska lub nazwy jednostki organizacyjnej i adresu oraz oznaczenia nieruchomości, której zastrzeżenie dotyczy.

Informuję również, że w dniu 25 stycznia 2018r. w Sali Obrad Urzędu Miasta o godz. 13.00 odbędzie się spotkanie z mieszkańcami miasta, na którym zostanie omówiona ww. koncepcja uchwały.

 

Po zakończeniu konsultacji społecznych ww. koncepcja uchwały będzie podstawą do sporządzenia projektu uchwały w sprawie zasad i warunków sytuowania obiektów małej architektury, tablic reklamowych i urządzeń reklamowych oraz ogrodzeń na terenie Miasta Nowy Targ, który podlegać będzie dalszej procedurze wynikającej z art. 37b ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym.

Burmistrz Miasta Nowy Targ
mgr Grzegorz Watycha

 

Pliki do pobrania:

 • Oceń artyukł

 • Napisz komentarz

  Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  Jeszcze nikt nie komentował tego arytukłu.
  Twój komentarz może być pierwszy!

  © 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ
  projekt i wykonanie: Scepter Agencja interaktywna