nowytarg24.TVPORTAL INFORMACYJNY NOWOTARSKIEJ TELEWIZJI KABLOWEJ
Pogoda
Stan powietrza
Kurs walut
Kamery online
reklama

KONSULTACJE SPOŁECZNE NOWEJ STRATEGII ROZWOJU NOWEGO TARGU

W związku z działaniami dotyczącymi aktualizacji strategii rozwoju miasta został opracowany projekt dokumentu pn. „Strategia Rozwoju Miasta Nowy Targ na lata 2018-2023 z perspektywą do 2030 roku”. Burmistrz Miasta zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w konsultacjach społecznych. Strategia Rozwoju Miasta Nowy Targ jest nadrzędnym dokumentem planistycznym miasta, który określa podstawowe kierunki rozwoju w perspektywie długookresowej. Dokument nakreśla […]

W związku z działaniami dotyczącymi aktualizacji strategii rozwoju miasta został opracowany projekt dokumentu pn. „Strategia Rozwoju Miasta Nowy Targ na lata 2018-2023 z perspektywą do 2030 roku”. Burmistrz Miasta zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w konsultacjach społecznych.

Strategia Rozwoju Miasta Nowy Targ jest nadrzędnym dokumentem planistycznym miasta, który określa podstawowe kierunki rozwoju w perspektywie długookresowej. Dokument nakreśla wizję Nowego Targu oraz cele strategiczne i plany operacyjne na najbliższe lata. Strategia integruje plany rozwojowe i modernizacyjne, wynikające z wyzwań stojących przed samorządem miasta Nowego Targu. Wypracowane założenia skupiają się na konieczności rozwiązania najbardziej dotkliwych problemów dotykających mieszkańców oraz poprawy szeroko rozumianej jakości życia.

W ramach konsultacji zapraszam do uczestnictwa w dwóch różnych działaniach uspołeczniających Strategię Rozwoju Nowego Targu:

  1. Otwarte spotkanie konsultacyjne, odbędzie się w środę 9 maja, o godz. 12:00 w sali obrad Urzędu Miasta.
  2. Elektroniczne zgłaszanie uwag i możliwość zapoznania się z projektem dokumentu na stronie internetowej miasta www.nowytarg.pl od 7 maja do 21 maja. Szczegóły dotyczące formy zgłaszania uwag będą dostępne na stronie internetowej miasta.

Do konsultacji zapraszam mieszkańców, podmioty społeczne i gospodarcze z siedzibą na obszarze miasta, w tym: przedsiębiorstwa, organizacje pozarządowe i instytucje publiczne.

Bardzo liczę na Państwa obecność. Każda uwaga będzie bardzo cenna!

Grzegorz Watycha
Burmistrz Miasta Nowy Targ

 

Materiały do pobrania

Strategia Rozwoju Miasta Nowy Targ na lata 2018-2023 – projekt

Formularz uwag/propozycji do projektu Strategii – pliki do pobrania w formacie: MS Word 2007-2013Plik LibreOfficePlik PDF

 

Informacje o opracowanych dotychczas dokumentach:

Prezentacja w warsztatów diagnostycznych z dnia 12 kwietnia 2018 r.

Prezentacja w warsztatów planistycznych z dnia 19 kwietnia 2018 r.

Skrypt z warsztatów planistycznych z dnia 19 kwietnia 2018 r.

Zarządzenie o powołaniu zespołu ds. Strategii

Raport z ewaluacji Strategii Rozwoju Miasta Nowy Targ na lata 2012-2020

Strategia Rozwoju Miasta Nowy Targ na lata 2012-2020 oraz raporty z realizacji

0 0

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Jeszcze nikt nie komentował tego arytukłu.
Twój komentarz może być pierwszy!

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ
projekt i wykonanie: Scepter Agencja interaktywna