nowytarg24.TVPORTAL INFORMACYJNY NOWOTARSKIEJ TELEWIZJI KABLOWEJ
Pogoda
Stan powietrza
Kurs walut
Kamery online
reklama

Konkurs „Zwyczaje i obrzędy Naszych Przodków”

Burmistrz Miasta Nowy Targ Grzegorz Watycha zaprasza do udziału w konkursie  pt.”Zwyczaje i obrzędy Naszych Przodków” . Konkurs skierowany jest do osób pełnoletnich, zamieszkałych na terenie Podhala i Spisza, zorganizowany w dwóch kategoriach: fotografia archiwalna i współczesna. 

Konkurs skierowany jest do osób pełnoletnich, zamieszkałych na terenie Podhala i Spisza, zorganizowany w dwóch kategoriach:

1. Fotografie archiwalne, przedział 1900-2020 (rejestrujący życie jednostki od narodzin do śmierci, chrzest, komunia, bierzmowanie, ślub, pogrzeb, przyjęcia imieninowe, urodzinowe i inne).

2. Fotografie wykonane współcześnie w okresie od 2000 do 2020 roku rejestrujące aktualne rodzinne zwyczaje oraz sytuacje obrzędowe  ( rozdzielczość min. 3 MG).

Nadesłane prace podlegają zwrotowi.

Konkurs został ogłoszony w ramach mikroprojektu pt.”Rodzinne zwyczaje mieszkańców pogranicza polsko-słowackiego Nowy Targ- Kieżmark” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu „Tatry”     w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Interreg V-A Polska – Słowacja 2014 – 2020.

Czas trwania konkursu:  od 27.04.2020 r. do 31.07.2020 r.

Każdy uczestnik może dostarczyć materiały do konkursu osobiście do Urzędu Miasta Nowy Targ, ul.Krzywa 1, do Wydziału Kultury, Sportu i Promocji,pokój 208 lub 207 w godz.07:30-16:00 w zamkniętej kopercie z dopiskiem Konkurs pt. „Zwyczaje i obrzędy Naszych Przodków” .

Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie konkursu.

REGULAMIN

KARTA UCZESTNICTWA

0 0

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Jeszcze nikt nie komentował tego arytukłu.
Twój komentarz może być pierwszy!

Ostatnie nowości

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ
projekt i wykonanie: Scepter Agencja interaktywna
array(4) { [0]=> int(56) [1]=> int(62) [2]=> int(59) [3]=> int(68) }