Kamery live
prognoza pogody

Konkurs “Za(e)czytani Jesienią”  rozstrzygnięty!

14 grudnia 2023 09:17

W listopadzie Miejska Biblioteka Publiczna w Nowym Targu zaprosiła  swoich czytelników do wzięcia udziału w konkursie pn. “Za(e)czytani Jesienią”, a teraz nadszedł czas ogłoszenia wyników i przyznania nagrody – czytnika inkBOOK Calypso Plus Black.

Konkurs

Komisja konkursowa, po wnikliwej analizie wszystkich wpisów w mediach społecznościowych Biblioteki, ogłosiła zwycięzcę, którym został pan Łukasz Leśnicki. Nagrodę wręczyła dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Nowym Targu –pani Danuta Wojdyła.

Serdecznie gratulujemy !

Miejska Biblioteka Publiczna bardzo dziękuję wszystkim uczestnikom konkursowych zmagań za przepiękne, pełne osobistych  refleksji i miłości do literatury recenzje książek do czytania na jesień. Zapraszamy i gorąco zachęcamy  wszystkich czytelników do zapoznania się z konkursowymi wpisami na profilu  nowotarskiej Biblioteki , które z pewnością będą świetną inspiracją do przeczytania polecanych lektur.

Oprac. Miejska Biblioteka Publiczna w Nowym Targu

ag 14.12.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również