PILNE

Konkurs Foto-Cykliści na Szlaku Wokół Tatr

25 sierpnia 2020 13:48

To nie lada gratka dla miłośników dwóch kółek korzystających z rowerowego szlaku dookoła Tatr. Zainteresowani mogą zrobić zdjęcia atrakcyjnym miejscom na trasie a następnie wziąć udział w specjalnie zorganizowanym konkursie. Na wygranych czekają nagrody.

Konkurs Foto-Cykliści na Szlaku Wokół Tatr

Jeśli podczas wycieczek rowerowych lubisz fotografować ciekawe miejsca, potrafisz uwiecznić w kadrze niezwykłe chwile, to ten konkurs jest dla Ciebie! Połącz aktywne zwiedzanie pogranicza polsko-słowackiego na Szlaku wokół Tatr z odkrywaniem atrakcyjnych miejsc. Zostań fotografem Historyczno-kulturowo-przyrodniczego szlaku wokół Tatr! Czekają nagrody i sława!

Co trzeba zrobić?

Wybierz się na Szlak wokół Tatr na wycieczkę na rowerze, rolkach lub z kijkami.

Wybierz jedno, dwa lub trzy miejsca na Szlaku wokół Tatr spośród wskazanych na liście w regulaminie konkursu.

Zrób ciekawe, nietypowe, zaskakujące zdjęcie tego miejsca telefonem, aparatem, innym urządzeniem mobilnym. Uchwyć wyjątkowe chwile i kilometry przygody z rodziną i przyjaciółmi na Szlaku wokół Tatr! Niech Twoja fotografia nas zaskoczy, zachwyci, niech będzie oryginalna!

Zadbaj, żeby na zdjęciu widać było Twój środek podróżowania po Szlaku.

Wyślij do nas mailem maksymalnie 3 zdjęcia na adres [email protected]!

Termin nadsyłania fotografii – do 20.09.2020 r.

Konkurs organizowany w ramach projektu pt. „Historyczno-kulturowo-przyrodniczego Szlaku wokół Tatr-etap III” wdrażanego wspólnie przez 9 partnerów z Polski i ze Słowacji w ramach Programu Interreg V-A Polska-Słowacja.

/źródło: UM Nowy Targ/

Piotr Starmach 25.08.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również