PILNE
Kamery live
prognoza pogody

Konkurs dla seniorów – „Praca dawniej” na starych fotografiach

10 czerwca 2020 00:16

Warunki pracy i zawody zmieniły się w ostatnich dekadach. W konkursie „Praca dawniej” chcemy pokazać na fotografiach sprzed lat czasy, które pamiętają seniorzy. 

Konkurs dla seniorów – „Praca dawniej” na starych fotografiach

Konkurs organizowany przez portal Aplikuj.pl i partnerów skierowany jest do osób w wieku od 60 lat wzwyż z woj. śląskiego i małopolskiego, które mogą się pochwalić zdjęciami z dawnej pracy. Aby wziąć udział, trzeba wypełnić specjalny formularz konkursowy dostępny tutaj: —-> https://www.aplikuj.pl/konkurs-senior-zgloszenie. Zgłoszenia może dokonać zarówno sam senior, jak i bliski lub znajomy w jego imieniu.

Termin przyjmowania zgłoszeń rozpoczyna się w dniu 12 czerwca 2020 r. a upływa z dniem 11 września 2020 r. Z uwagi sytuację konkurs przeprowadzany jest bezkontaktowo, w całości za pośrednictwem internetu. Zapraszamy serdecznie seniorów do udziału w konkursie! Do wygrania telefony komórkowe, książki i kursy komputerowe od podstaw (strefakursow.pl).

Pełny regulamin i szczegóły projektu można sprawdzić na stronie: https://www.aplikuj.pl/konkurs-senior.

os 10.06.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również