Kamery live
prognoza pogody

Komunikat dla abonentów NTVK w związku ze zmianą standardu nadawania naziemnej telewizji cyfrowej

20 maja 2022 15:29

Publikujemy komunikat dla abonentów Nowotarskiej Telewizji Kablowej w związku ze zmianą standardu nadawania naziemnej telewizji cyfrowej.

Komunikat dla abonentów NTVK w związku ze zmianą standardu nadawania naziemnej telewizji cyfrowej

Szanowni abonenci Nowotarskiej Telewizji Kablowej,

informujemy, że w związku ze zmianą standardu nadawania naziemnej telewizji cyfrowej, od 23 maja 2022 roku, niektóre programy naziemnej telewizji cyfrowej mogą być niedostępne. O ile odbiorniki dwu-trzyletnie powinny być przystosowane do odbioru wszystkich kanałów, starszy sprzęt będzie już wymagał zakupu dekodera DVB-T2 z kodekiem HEVC.

Informujemy, że istnieje możliwość zakupu i montażu dekodera przez pracowników naszej firmy. Zachęcamy do skorzystania z tej oferty! W tym celu prosimy o kontakt z biurem obsługi NTVK:

+48 500 044 964

[email protected]

Nowy standard naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T2 ma na celu uzyskanie możliwości odbioru programów telewizyjnych o lepszej jakości niż dotychczas, przy oszczędniejszym wykorzystaniu dostępnych zasobów częstotliwości prowadzącym do pozyskania większej liczby programów telewizyjnych.

/autopromocja/

os 20.05.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również