Kamery live
prognoza pogody

Kolizja w Poroninie i zablokowana droga (zdjęcia)

8 sierpnia 2022 19:52

Po zderzeniu dwóch pojazdów droga była zablokowana. Obecnie ruch odbywa się bez utrudnień.

Kolizja w Poroninie i zablokowana droga (zdjęcia)

Przed godz. 16.30 na ul. Tatrzańskiej w Poroninie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejsce udały się służby ratunkowe oraz policja.

– Z wstępnych ustaleń policjantów zakopiańskiej drogówki wynika, iż ok. 16.30 kierująca audi z powiatu kłobuckiego z nieznanych obecnie przyczyn zjechała nagle na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z jadącym z przeciwnego kierunku volkswagenem – informuje asp. sztab. Roman Wieczorek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem. – 31-latka doznała niegroźnych obrażeń twarzy. Kierujący volkswagenem 58-letni mieszkaniec powiatu nowotarskiego również został lekko poszkodowany – dodaje.

W trakcie czynności prowadzonych przez zakopiańską Policję na miejscu zderzenia okazało się, że jeden z kierowców biorących udział w kolizji jest pijany.

– Kobieta była trzeźwa jednak kierujący volkswagenem znajdował się w stanie po użyciu alkoholu mając w organizmie blisko pół promila alkoholu. Policjanci zatrzymali jego prawo jazdy – informuje Roman Wieczorek.

Droga była zamknięta przez ok. godzinę. Obecnie ruch w miejscu zderzenia odbywa się bez utrudnień.

Przyczyny zderzenia pojazdów wyjaśni specjalne policyjne dochodzenie.

Fot. Policja Zakopane

Redakcja 08.08.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również