Kolizja na wjeździe do Zakopanego (zdjęcia)
Kierująca samochodem osobowym wymusiła pierwszeństwo doprowadzając do kolizji. Kierowcy byli trzeźwi.

Dzisiaj (7 lipca) po godz. 8 rano na wjeździe do Zakopanego od strony Nowego Targu doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem. Do zderzenia doszło na wysokości stacji paliw na Spyrkówce.
– Z wstępnych ustaleń wynika, że 19-letnia kierująca Mercedesem wykonując manewr skrętu w lewo nie udzieliła pierwszeństwa kierującemu motocyklem m-ki Honda – informuje asp. sztab. Roman Wieczorek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem.
W tym miejscu bardzo często dochodzi do łamania przepisów ruchu drogowego. Kierowcy jadący od strony Nowego Targu wjeżdżają na stację mimo oznakowania poziomego zakazującego takiego manewru.
W kolizji lekko ranny został 21-latek kierujący motocyklem. Policja informuje, że zarówno kierujący motocyklem, jak i kierująca samochodem kobieta byli trzeźwi.
Fot. Policja Zakopane
Komentarze