Kamery live
prognoza pogody

Kolejne utrudnienia na zakopiance w Nowym Targu. Zamknięte zostaną lewe pasy

26 listopada 2021 17:00

GDDKiA w Krakowie poinformowała o planowanym zamknięciu lewych pasów w obu kierunkach na 400 metrowym dwupasmowym odcinku ul. Krakowskiej w Nowym Targu.

Kolejne utrudnienia na zakopiance w Nowym Targu. Zamknięte zostaną lewe pasy

Prace przy budowie nowej zakopianki na odcinku Rdzawka – Nowy Targ trwają nieprzerwanie. Drogowcy poinformowali właśnie, że wykonawca przystąpi wkrótce do wykonywania podpór w pasie zieleni rozdzielającej dwujezdniowy odcinek zakopianki niedaleko zjazdu na ul. Szaflarską w Nowym Targu. W ramach budowy węzła Nowy Targ Południe wybudowane zostaną dwa równoległe wiadukty. Lewy z nich będzie miał 269,8 m długości, a prawy 284,3 m.

 – Aby wykonać podpory w pasie rozdziału niezbędne jest zamknięcie lewych pasów jezdni na odcinku ok. 400 m. Ruch odbywał się będzie tylko prawymi pasami. Taka organizacja ruchu wprowadzona zostanie 29 listopada 2021 r. i obowiązywała będzie do końca maja 2022 r. – informuje Iwona Mikrut z GDDKiA w Krakowie.

Zaawansowanie robót mostowych na odcinku między Rdzawką a Nowym Targiem wynosi obecnie 40 %.

redakcja 26.11.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również