Kamery live
prognoza pogody

Kolejne sukcesy Septymy na arenie międzynarodowej

26 października 2020 11:46

Wysokie miejsca zajęli podopieczni nowotarskiego Studia Piosenki Septyma w prestiżowych konkursach za granicą. Tym razem z sukcesów młodzi wokaliści mogli cieszyć się na Węgrzech, Mołdawii, Białorusi i Ukrainie

Kolejne sukcesy Septymy na arenie międzynarodowej

Fot. UM Nowy Targ

Soliści Studia Piosenki Septyma działającego w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu kolejny raz pokazali wspaniale przygotowanie do konkursów. Solistka  18 letnia Martyna Plewa została laureatem I miejsca w Międzynarodowym Konkursie Piosenki na Węgrzech.

Jej młodszy kolega Jakub Duda otrzymał II miejsce w Międzynarodowym Konkursie w Mołdawii, zaś najmłodsza solistka Aleksandra Łacek została laureatką II miejsca w Międzynarodowym Konkursie Piosenki na Białorusi.

Solistów Septymy  doceniono  także na Ukrainie. Zakwalifikowani zostali do Międzynarodowego Projektu Muzycznego Lwów 2020 – 2021 .  Projekt zakończy się w czerwcu występem w ukraińskiej telewizji publicznej.  Polskę reprezentować będą Oliwia Żółtek, Julia Kwka, Natalia Gal, Paulina Jarząbek.

/źródło: UM Nowy Targ/

redakcja 26.10.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również