Kamery live
prognoza pogody

Kino MCK Nowy Targ: „Niewierni w Paryżu”, „Doppelgagner. Sobowtór” oraz „Podrabiani zakochani”

21 listopada 2023 15:26

Od 21 i 22 listopada (wtorek i środa) Miejskie Centrum Kultury w Nowyn Targu zaprasza na trzy nowe premiery do Kina MCK Nowy Targ: nową komedię Woodyego Allena „Niewierni w Paryżu”; laureata nagród na Złotych Lwach w Gdyni „Doppelgagner. Sobowtór”; oraz nietypową komedię „Podrabiani zakochani”. Bilety 16 zł ulgowe i 18 zł normalne.

Kino MCK Nowy Targ: „Niewierni w Paryżu

Niewierni w Paryżu /Coup de Chance/, reż. Woody Allen, prod. USA 2023, 96min., od 12 lat, napisy

21 listopada (wtorek) godz.20.15

22 listopada (środa) godz.18.00

23 listopada (czwartek) godz.18.00

26 listopada (niedziela) godz.19.00

28 listopada (wtorek) godz.20.00

Opis: Fanny (Lou de Laâge) i Jean (Melvil Poupaud) sprawiają wrażenie idealnego małżeństwa – oboje mają sukcesy zawodowe, mieszkają w przepięknym apartamencie w ekskluzywnej dzielnicy Paryża i wydaje się, że są w sobie zakochani tak samo jak byli, kiedy spotkali się po raz pierwszy. Ale kiedy Fanny przypadkowo wpada na Alaina (Niels Schneider), byłego kolegę z liceum, zwala ją z nóg. Wkrótce spotykają się ponownie i stają się sobie coraz bliżsi…

Doppelgagner. Sobowtór, reż. Jan Holoubek, prod. Polska 2023, 119min., od 15 lat, po polsku

21 listopada (wtorek) godz.18.00

23 listopada (czwartek) godz.19.50

Opis: Film przenosi widzów w czas przełomu lat 70-tych i 80-tych, a jego akcja rozgrywa się po dwóch stronach żelaznej kurtyny równocześnie. Hans (Gierszał) żyje w tętniącym życiem Strasburgu, korzystając z możliwości, jakie daje Zachód. Wtapia się w lokalną społeczność, jednocześnie prowadząc działalność szpiegowską. Bitner (Schuchardt) mieszka z rodziną w Gdańsku, pracuje w stoczni. Pozornie nic nie łączy obu mężczyzn, jednak przeszłość skrywa tajemnicę, która postawi ich przed koniecznością zmierzenia się z własnymi słabościami i namiętnościami. Obaj staną przed pytaniem dotyczącym swojej tożsamości.

Podrabiani zakochani /Robots/, reż. Casper Christensen, prod. USA 2023, 93min, od 15 lat, napisy

22 listopada (środa) godz.20.00

26 listopada (niedziela) godz.17.00

Opis: ON to playboy i nadęty bufon, który wykorzystuje swojego robota-klona do pierwszych randek, by wkroczyć jak rycerz na białym koniu, gdy robi się bardziej pikantnie. ONA to miłośniczka drogich torebek, która chętnie korzysta z pomocy swojej sobowtórki, by naciągać na drogie prezenty napotkanych naiwniaków. Wszystko działa bez zarzutu, do czasu aż na ich wspólną randkę wysyłają swoje nie do końca legalne zamienniki.   Kiedy między robotami zaczyna iskrzyć, postanawiają zbuntować się przeciwko swoim właścicielom i uciec w świat. Charles i Elaine muszą odkryć karty i pomimo niechęci do siebie ruszyć w pościg za swoimi sobowtórami, zanim sytuacja całkowicie wymknie się spod kontroli…

Mat. prasowy

ag 21.11.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również