Kamery live
prognoza pogody

KDRK mistrzem NALP!

6 marca 2019 22:17
Kolejny sezon w rozgrywkach Nowotarskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej za nami. Tytuł mistrzowski, niemal rzutem na taśmę, wywalczyli piłkarze drużyny KDRK. To drugi w historii triumf tej drużyny.
KDRK mistrzem NALP!

Wicemistrzem został Gazda, trzecie miejsce wywalczyła Kunka Team, a kolejne miejsca zajęły: Paka Jana, Winter Classic, Mix40, STC oraz Supra (spadek).
Druga ligę wgrała Pasieka Bzyk (awans) za plecami której uplasowały się kolejno White Bears, Galeria Wnętrz, AZH, Emmemkaes, Wierchy Old Boys, Dragon Ball, Art. Coders, Pub po bandzie, Gamatex oraz Damix.

Dużych emocji dostarczył baraż między STC i White Bers. Ci pierwsi przegrywali już 1:3, by 5 sekund przed końcem wyrównać, a w karnych zapewnić sobie zwycięstwo i tym samym utrzymanie w I lidze.

Po koronę króla strzelców sięgnęli Sebastian Świerzbiński z Paki Jana w I lidze z dorobkiem 38 goli oraz Maciej Tylka z White Bares w II lidze autor 43 trafień.

Zdaniem kierowników drużyny najlepszym bramkarzem I ligi został Piotr Gogola z Mix40, a II ligi Konrad Adamczyk z AZH.

Bardzo emocjonujący i tym samym ciekawy sezon za nami – mówi organizator NALP, Jan Buczek – Chciałbym podziękować panu burmistrzowi Grzegorzowi Burmistrzowi za współpracę i ufundowanie pucharów i statuetek, sędziom prowadzącym mecze przede wszystkim Łukaszowi Królczykowi a także Marcinowi Tesarskiemu i Pawłowi Barwińskiemu, portalowi podhaleregion.pl za patronat oraz Szymkowi Pyzowskiemu za zdjęcia – dodał Buczek.

fot. Szymon Pyzowski 

Maciej Zubek 06.03.2019
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również