Kamery live
prognoza pogody

Kapela Dusa – nowy projekt muzyków z Nowego Targu, Rabki Zdroju, Skomielnej Białej i Olszówki

Wyciszenie Włącz dźwięk

Kapela Dusa oficjalnie powstała 11 listopada tego roku. Tworzą ją Monika Potaczek pochodząca z Olszówki, Katarzyna Kret ze Skomielnej Białej, Patryk Traczyk z Rabki Zdroju i Piotr Kret z Nowego Targu. Kapela prężnie się rozwija i jest już po premierze teledysku. 

Prywatnie Kasia i Piotr to małżeństwo, a Monika i Patryk są zaręczeni. Grywają ze sobą już od dawna, ale oficjalne nagrania powstają od zaledwie dwóch tygodni. Zaczęło się od autorskiej aranżacji pieśni “O mój rozmarynie”, której można posłuchać na ich stronie Facebook i kanale YouTube. Najnowszy singiel “Chłopca Jastrzębiana”, do którego teledysk nagrał Piotr Gdulski, w humorystyczny sposób przedstawia historię chłopaka z przerośniętym ego, oraz jego wybranki. Finałowo bohater dostaje jednak nauczkę i wszystko dobrze się kończy. W role tej pary wcielili się Łukasz Sularz z Rabki Zdroju oraz Wiktoria Starmach z Rdzawki. W pozostałych rolach wystąpili:

Policjant – Dawid Bobak
Goście baru – Gabriela Filas Tomek Rychel
Barman – Franek Majerczyk

Kapelę Dusa tworzą natomiast: Katarzyna Kret – śpiew, skrzypce, Monika Potaczek – śpiew, altówka,  Piotr Kret – śpiew, gitara, kontrabas, Patryk Traczyk – śpiew, skrzypce

 

os 29.11.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

1 komentarz
życzliwy 21:46 10.01.2023

Ustawili bardzo wysoko poprzeczkę. Niedługo będzie o Nich głośno! Jakie mają wykształcenie muzyczne?

Zobacz również