Kamery live
prognoza pogody

Kamil Stoch nie wystartuje w Zakopanem. „Serce mi pęka”

13 stycznia 2022 12:51
Mistrz z Zębu podał informację o kontuzji w trakcie treningu. Niestety przez uraz nie zobaczymy Kamila Stocha w weekendowych zawodach na Wielkiej Krokwi.
Kamil Stoch nie wystartuje w Zakopanem. „Serce mi pęka”

– Pęka mi serce. Ostatni poniedziałkowy skok dał mi tyle wiary, energii i radości, że już nie mogłem doczekać się dzisiejszego treningu. Rozgrzewka, sekunda nieuwagi, nawet nie wiem jak to nazwać i ból… Kostka spuchła i zmieniła kolor – pisze na profilu społecznościowym Kamil Stoch.

Niestety kontuzja jakiej nabawił się Kamil Stoch w postaci zerwanej torebki stawowej wyklucza go z udziału w zawodach w Zakopanem. Tą informacją załamany jest nie tylko mistrz z Zębu, ale także kibice, którzy w komentarzach życzą szybkiego powrotu do zdrowia.

Skoczek z Zębu zapowiada jednak, że będzie chciał poczuć sportowe emocje. – Mimo wszystko chce ten weekend dzielić z Wami. O wszystkim będę Was informował – zapewnia Kamil Stoch.

fot. archiwum

Redakcja 13.01.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również